Nivea

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilviab, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Samponok

Ann86

2019. május 28.

Sminkecsetek tisztítására szereztem be, de kipróbáltam samponként és tusfürdőként is. Samponként nem rossz, de nem is volt extra hatása. Tusfürdőként nagyon szuper, nem szárítja a bőröm és kellemes az illata. Az ecsetek tisztítására is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Chicquita83

2019. március 22.

Nagyon kiszárította a kisbabám bőrét. Az illatát imádtam pedig, így most mi használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

pattelin

2018. július 10.

Sajnos nem nagyon vált be. Én magam nagyon szeretem a Nivea tusfürdőket, de a gyerekeimnek extra érzékeny bőre van! Sajnos a napokban kiütésesek lettek és még nem 100%, de gyanítom, hogy ettől! Amúgy jó az illata, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

dorogiagi

2017. szeptember 27.

Finom, kellemes illata van. A gyerekek haja gyönyörű, fényes,dús, egészséges. Évek óta ezt használjuk. Valóban nem csípi a szemet, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

AKiss

2017. augusztus 17.

Felnőttként samponnak használva: elektromos tőle a hosszú vékony szálú hajam (más sampontól nem), és korpásodott is pár hét után. Tusfürdőként nem rossz. Tudom, hogy babatermék, de gondoltam, hátha valaki az én utamon jár...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

annncsi

2017. március 20.

Tetszik az illata de sajnos nem habzik eléggé mi azt tapasztatuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Tetszik az illata de sajnos nem habzik eléggé mi azt tapasztatuk.

karaibrahimgil

2017. január 11.

Jó az illata, de fogzás során a kislányomon nem csökkentette az ekcémás foltokat, sőt... Számomra a Töpfer és az Uriage készít jó bababarát termékeket, nem tudom, hogy más, érzékeny és problémás bőrű gyerek hogyan tolerálja a Niveát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

eszterbarna

2016. november 20.

Már régóta ki szerettem volna próbálni egy babáknak való sampont, mert zavar, hogy valamennyire mindig belemegy a szemembe a sampon és csíp, szóval végül erre esett a választásom. A nagy kiszerelést vettem meg, amihez nagy örömömre most már pumpát adnak. Kellemes illata van, azt viszont sajnálom, hogy alig habzik. Szép fényes lesz tőle a hajam és ezzel lassabban zsírosodik a hajam, mégsem lesz korpás, pedig a samponok nagy hányadától sajnos az lesz a fejbőröm. Összességében jó sampon, bár még ki fogok próbálni mást, hátha találok jobban habzót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

Rika90001

2016. október 20.

Számomra nem az igazi baba illatt, csupán jól habzik amit a fiam nagyon értékel. Kézmosásra használjuk még. nem pattogotf ki,nem szárította a bőrét. Jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Erina

2016. július 17.

Szeretem a Nivea termékeket. A babám is :) finom,kellemes illata van,épp csak annyit habzik amennyit kell,nagyon sokáig elég egy flakon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.