Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillagame, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Samponok

Gyengéden tisztítja, nyugtatja és óvja a száraz bababőrt. A gazdag és természetes eredetű shea vajjal és Omega-6 zsírsavakkal kifejlesztett formulájának köszönhetően hozzájárulhat a bőr saját lipid egyensúlyának helyreállításához, ami segítheti megőrizni a bőr természetes védekező funkcióját. Puhává és selymessé varázsolja a száraz bőrt.

Termékbiztonság: Alkohol, színezőanyag- és tartósítószer-mentes. Bőrbarát pH-értékű. Bőr-és gyermkegyógyászok közreműködésével kifejlesztve. Bőrbarát összetétele klinikailag és bőrgyógyászatilag tesztelt.Szembarát, könnymentes összetétel.

tenagi

2017. szeptember 14.

Én csak azért vettem meg, mert épp le volt értékelve és utazáshoz nem akartam hurcibálni magammal külön sampont és külön tusfürdőt. Kellemesen tisztította a fejbőröm is, nem lettem korpás tőle, a napi hajmosás sem ártott neki, a bőrömnek is jó volt, nem irritált (mondjuk pont ezért vettem babaterméket) és kellemes volt az illata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Laura19

2013. szeptember 28.

Amikor a lányaim picik voltak, Niveán kívül más termékeket le se vettem a polcról.
Mi ezt hajmosásra használtuk. Nem könnyeztek tőle, szép fényes kis hajuk lett.
Néha fürdető gyanánt is használtuk. Az összetevői nem a legjobbak, de nálunk nem csináltak gondot, szóval ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Mi ezt hajmosásra használtuk. Nem könnyeztek tőle, szép fényes kis hajuk lett.

tenyitomi

2013. február 9.

A másik, körömvirágos nutri s. fürdetőnek a jó véleményezéseinek a hatására beruháztam erre/a másik nem volt a Ros.-ba/a kiszerelése már ennek is olyan mint a másiké, pumpás és fél literes.Állagra krémes kicsit csúszós,valamennyit habzik is,elég kíméletes,az a kis illata ami van,sajnos a bőrön nem marad meg,ennek ellenére kellemes meglepi niveáéktól.Az eredeti 1400pénzt sokallanám érte de egy ezres az már jobban megközelít az ár-értéket.Egy erős négyest megérdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 9.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.