Nivea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: landi, az összetevőket feltöltötte: motukar, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

boglarkajakab1

2019. november 30.

6 hetes kora óta használom ezt a babámnak ( 6 hónapos ). Isteni az illata és az extra érzékeny bőrére is kiváló. ( Ellentétben a Dove sensitive-vel amitől piros foltos lett )
Valószínűleg ezt fogjuk használni évekig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Valószínűleg ezt fogjuk használni évekig.

Daisyyy

2019. április 4.

Párszor vettem ilyet is, minket nem irritált, de nem vettem újra, hamar elfogyott, mintha egy kicsit hígabb lenne a kelleténél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Betty81

2019. február 24.

Mivel nagyon szeretem a Nívea termékeit, kipróbáltam magamon is (a szokásos szöveggel: ami babáknak való, abban biztosan kevesebb kemikália, azért jó lesz nekem is...). Szerencsés bőröm van, teljesen meg voltam vele elégedve, kevés mennyiséget használva is jól habzott, könnyen leöblíthető volt, megfelelő tisztaságérzetet adott, nem szárította a bőröm, nem irritálta, csak az illata nekem valahogy nem az a megszokott "felnőtt" Nívea illat, így másik terméket választottam tusfürdőnek. Az arcomra soha nem próbáltam, arra továbbra is a szokásos Nívea arclemosómat használtam. Babám születésekor egy másik márkájú termékcsaláddal kezdtem, aminek imádom az illatát, nem is volt vele gondunk, de "ősNíveásként" végül e márka mellett döntöttem. :) Kisbabám bőre normál, érzékeny bababőr, ami nem igényel extra ápolást, nem problémás, nem érzékeny, viszont nálunk sajnos nagyon erősen klóros és kemény a víz. Nem bántam meg, hogy váltottam! A pumpás fejnek köszönhetően precízen lehet adagolni, a szükséges (kis) mennyiséget, jól habzik, szépen tisztít, kellemes az illata és jól leöblíthető. Fürdést követően a bababőr nagyon szép, finom puha és hidratált lesz, enyhe visszafogott illattal. Nem hiszem, hogy mást fogok használni ezután.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Gyalogkakukk

2018. július 17.

Valóban nem egy No.1! Megvan ebben is az a tipikus Nivea illat.
Rossznak semmiképp nem mondanám, de...
Valamennyire azért habzik is, de arca nem ajánlott használni, mert nagyon szárít.
Egy babáknak fejlesztett terméktől nem ezt várnám. Az én bőröm is elég érzékeny és odafigyelést igényel, akár a kicsiké.
Nem lesz a kedvencem, nem újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Valóban nem egy No.1! Megvan ebben is az a tipikus Nivea illat.
Rossznak semmiképp nem mondanám, de...
Nem lesz a kedvencem, nem újra vevős.

zsuzsa84

2017. december 7.

Már több éve használjuk, a gyerek is nagyon szeretik. Jól habzik, könnyen adagolható és a bőrüket is széppé teszi. Mi megvagyunk elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

Meloca

2017. szeptember 19.

Kellemetlen az illata, a gyermekem ekcémás bőre sem bírja, így én használom smink lemosónak. Az árához képest elég nagy csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

zsatima

2017. június 12.

Teljes csalódás :( a lányomat félévesen fürdettük vele mert érzékeny bőrű nagyon mire kivettük a fürdővízből úgy nézet ki mint akit megforgattak csalánba :( alig bírtuk elaltatni az antihisztamin után úgy sírt szegénykém. Soha többet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Buci

2017. április 22.

Nagy reményt fűztem hozzá mivel a lányomnak és nekem is túlérzékeny a bőrünk, de sajnos nem jött be se neki se nekem borzasztóan kiszáritotta... Nekem foltokban ki vörösödött a bőröm tőle és állandóan vakaróztam. :( és azt meg pláne nem értem, hogy minek bele parfüm...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

annncsi

2017. március 20.

A kislányom (most 2,5 éves) ezt használja amióta abbahagytuk a gyógyszertári fürdetőt. Ez jött be a legjobban, amikor váltottunk piros és száraz lett a bőre más termékektől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Banszky

2017. március 12.

Kellemes,finom,gyengéd és jó illata van. Én a babámra használom,nem lett tőle semmi baja,nem pattogott ki. Praktikus a kis pumpás kiszerelés főleg az ilyen türelmetlen baba mellett. :D Csak nyomom és jön nem kell pattintgatni meg nem folyik össze-vissza. Bár nagy kiszerelés,kicsit drágállom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Glucose

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.