Nivea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hengab, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Testápolók

• puhává teszi az érzékeny bababőrt
  • hosszan tartó hidratálást biztosít és véd a kiszáradástól
  • Omega-6 zsírsavakkal és shea vajjal

Zizi99

2019. augusztus 26.

Könnyű állagú, kellemes kis testápoló. Nyáron kenem vele a lányomat, mert ilyenkor az olaj túl sok lenne. Nem csodaszer, de jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Mahoney

2019. június 8.

ha gyorsan akarom ágyba bújtatni a babámat akkor használjuk ezt😂mert ez hígabb állagú mint a másik amit használunk, így gyorsabban lehet dolgozni vele😛néha megunom az illatát, ezért használunk két félét, a babám nem tud még szavazni az ügyben😂és persze amennyit használok rajta egy alkalommal, egy flakon életünk végéig elég lesz😂de összességében nincsen vele semmi baj😀

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

maedusa

2019. június 7.

Nagyon szeretem, kicsit lassan szívódik be, de jól hidratál és jó az illata is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Nagyon szeretem, kicsit lassan szívódik be, de jól hidratál és jó az illata is

Betty81

2019. február 24.

Nivea Baby Pure & Sensitive Babafürdető Loiton után használom, minden fürdetést követően hidratálásra, illetve a masszáshoz is. Kisbabám bőre nagyon szereti, finom puha és hidratált lesz, tovább fokozza a fürdető hasonló hatását. Sosem a babára kenem, először a tenyerembe nyomom, ahol "felmelegítem" a krémet, így mehet a bőröcskéjére, ahol nagyon hamar beszívódik, így nem kell várni az öltöztetéssel sem. Kellemes illata, ami nem túl tolakodó, és egy jó ideig megmarad. Nagyon szeretem, néha én is használom általános testápolásra, de ez egy babatermék, így én inkább maradok a felnőttek részére készült testápolóknál. Egy pici negatív megjegyzés a csomagolásával kapcsolatban: lehetne ez is pumpás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

bogdanbianka

2019. január 16.

Nekem sajnos sokára szívódik be, viszont utána sokáig puha marad a bőröm. Kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

egyedite

2018. október 22.

Mi nagyon szeretjük. Szerintem nagyon jó az illata, könnyen fel is szívódik. A kislányom minden este kéri fürdés után, saját magát szereti bekenni vele :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

MF20

2017. június 25.

Nagyon jó. Talán a felnőtteknek is ezt kéne használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Nagyon jó. Talán a felnőtteknek is ezt kéne használni.

Linda0222

2017. június 16.

Kislányomnak csakk ezt használom, nagyon szeretjük, mert hamar beszívódik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Kislányomnak csakk ezt használom, nagyon szeretjük, mert hamar beszívódik :)

manobeka

2017. február 8.

Régen is ezt használtam, vissza is tértem hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

Régen is ezt használtam, vissza is tértem hozzá.

Losonczi Sziszó

2016. június 10.

Ekcémás babám bőrére használtam. Szépen rendbe tette napi 2 használattal. Kb. 2 hónapig volt elég egy flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.