Nivea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magdus_, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Puhává és ragyogóan fényessé varázsolja a baba haját.

catyst

2019. május 15.

Nagyon akartam szeretni, mert érzékeny a fejbőröm, de sajnos semmi extra és a hajamat is gyorsabban zsírosítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 15.

tenagi

2017. szeptember 14.

Egy csomagban vettem a Nivea baby fürdető és babasamponnal. Elsősorban a másik terméket használtam el (nyaraláskor nem akartam sampont és tusfürdőt is vinni és mivel érzékeny a bőröm, gondoltam babáknak való termékkel nem csinálhatok nagy bajt) Először az fogyott el, ezzel a samponnal meg nem tudtam nagyon mit kezdeni (elajándékozni nem volt kinek). Így gondoltam kipróbálom én, csak nem lehet rossz. És bevált! Igaz nem habzik annyira (mondjuk nem is ilyen nagy gyerekek hajára találták ki) így több kellett belőle. Gyorsabban elfogyott, mint 200 ml felnőtt sampon, de szép fényes lett tőle a hajam. Nem viszketett a fejbőröm a mosás utáni második nap, mint más samponoktól, ha már nem "használnak". Szóval ha "megunja" a fejbőröm a mostani felnőtt samponomat, akkor szerintem veszek egy flakonnal, "méregtelenítésre" tökéletes lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Nittuska

2016. augusztus 16.

Most nézem az összetevőit, amit én vettem annak más.
Véleményem róla h a lányom haján nagyon jól habzik és gyönyörű lesz tőle.

Az én hosszú vékony szálú hajamra is bevált.
Igaz hogy 2-3x kell megmossam hogy rendesen habozzon :D de szép az eredmény (így sajnos nekem gyorsan fogyna)
1 negatívum van, az pedig az ára... 200ml 900 Ft atya ég...

Mindegy, lányom hajára jó lesz, én inkább maradok a babydreamnál az olcsóbb és nem baj ha gyorsabban fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Most nézem az összetevőit, amit én vettem annak más.
Véleményem róla h a lányom haján nagyon jól habzik és gyönyörű lesz tőle.

Az én hosszú vékony szálú hajamra is bevált.
1 negatívum van, az pedig az ára... 200ml 900 Ft atya ég...

indibaby

2016. március 31.

Egyik kedvenc samponom. Rengeteg bolti sampon teszten vagyok túl, de ár-érték arányban ezt találom a legjobbnak. Hosszú, festett szőke hajamra is tökéletes. Tescoban vásároltam 25%-os akcióban.
Nem szárít, illatmentes, igazi baby sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

Nem szárít, illatmentes, igazi baby sampon.

mano

2015. február 7.

Én imádom ezt a sampont! Valóban nehezen habzik fel, ezért kicsit többet használok belőle, de nagyon sokáig ki lehet vele húzni a következő hajmosásig. A hajam pedig puha és szép lesz, alig zsírosodik. Babahajra nem használtam, arról nem tudok nyilatkozni, de "felnőtthajra" nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

tittus

2015. január 30.

Előre leírom, hogy én nem rendeltetésszerűen használtam :). Magamnak vettem a hajamra, arra sajnos nem vált be. Ami nem tetszett benne, hogy nagyon-nagyon nehezen habzott fel, sokat kellett belőle használnom a hosszú hajamra, és hajmosás utáni 2. nap már úgy nézett ki a hajam, mintha zsírosbödönbe fejeltem volna :S. Szerintem illata konkrétan nincsen, még babaillata se, inkább ahhoz tudnám hasonlítani, amikor egy termék "illatmentes", mégis van valami enyhe illata. Most jól megmondtam, na mindenesetre nekem nem kellemes egyáltalán. Viszont amit szeretek benne, hogy a hajamat nagyon jól puhította, ez már érezhető volt hajmosás közben is, illetve szép fényes is lett, bár nekem mindig olyan, úgyhogy nem tudom, mennyire emelte hajam fényét ez a sampon. Most az ecseteimet mosom vele, amikre szintén kell egy jó adag, de így legalább elfogy. Az ecseteket szépen kitisztítja, és puhává teszi. Ami nem tetszett még, az az ára: 800 forint körül vettem, szerintem ennek kicsit több, mint a feléért sokkal szebb összetevőjű babasamponokat lehet venni (nyilván a sajátmárkásokra gondolok, amik btw nagyon szuperek!), egyébként ha majd lesz gyerekem ezt biztos nem kenném a fejére és a hajára az összetevők miatt. Röviden: nekem nem igazán vált be, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Kimi

2015. január 24.

Őszintén szólva én ecsettisztításra vettem, de miután elolvastam az itteni véleményeket kipróbáltam a hajamon is. Meglepődtem mennyivel puhább és élettel telibb lett. Az ecseteimet is megfelelően tisztítja. Egyetlen hibája tényleg csak az, hogy nem habzik ezért gyorsan fogy, de biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

missy89

2014. december 14.

Az egyetlen problémám vele, hogy nem habzik valami jól, így elég sokat kell belőle használnom egy-egy hajmosás alkalmával, ami ugye nem túl gazdaságos. Egyébként nagyon szép fényes tőle a hajam, nem szárít és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

natalia.horvath

2014. december 6.

Jó sampon.Nagyon jól habzik, kevés kell belőle (két éves lesz a kislányom és még az első flakont használjuk).Nagyon finom babaillata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

sdm

2014. szeptember 9.

Samponok közül egyik kedvenc illatom. Imádom.
Tényleg puha és fényes lesz tőle a haj.
Újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Samponok közül egyik kedvenc illatom. Imádom.
Tényleg puha és fényes lesz tőle a haj.
Újra fogom venni. :)

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Glycerin

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.