Nivea

Ár:   1095 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eracream, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Testápolók

Intenzíven táplál és véd, egyensúlyban tartja a babák bőrét. A körömvirágot tartalmazó formula védi a bőrt 24 órán át tartó hidratáló hatásával és megerősíti a bőr védekező funkcióját. Nem ragacsos, könnyen felszívódó formula.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Miruska

2020. február 19.

Nagy Nivea fan vagyok, de most ebben picit csalódtam. Valóban gyorsan felszívódik, de az illata... egyáltalán nem Nivea illat, sőt. Nem tudom, hogy meg tudom-e szokni. Egy vígasztal, hogy hamar elillan, a bőrön már nem érződik. Pedig alig vártam, hogy kipróbáljam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

Reni91

2020. január 10.

Nagyon hamar beszívódik, nagyon jól hidratál és kellemes illata van. Egyik kedvenc “baba illatom” lett. A baba születésekor több fajta krémet kipróbáltam, de ez eddig a legjobb, azóta is ezt használjuk minden este 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Csutak

2020. január 1.

Ha már a törlőkendőt annyira imádom, kipróbálom ezt is. Jól döntöttem, mert ez is toplistás lett. :D Ahogy a többiek fogalmaztak: hamar beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzést, finom és kellemes illata van. Több helyre is tudom használni: arcra és nyakra, kézre, könyökre...és még mindig csak egy ezresbe kerül. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

blackrose

2019. március 9.

Olyan krèmet kerestem, ami megoldás lehet a mostanában èrzèkennyè vált,száraz arcbőrömre.Ha száraz bőr,akkor a Nivea klasszikusnak számít. Ezt èrdemesnek találtam megvenni, hiszen a babáknak kèszült termèkek csak nem olyan irritálóak. Este alig vártam hogy használjam. Csodás baba illata van, amit imádok. Maga a krèm nem túl zsíros, de èrezni hogy ez bizony hidratál. A bőröm becuppantotta, egy cseppet sem csípte. Más krèmek mindig csípnek egy picit, na ez nem. Utána egyből puha lett az arcom, legszívesebben egèsz este tapogattam volna :D Gyerekkoromban volt ilyen pihe-puha. Megelőlegezem neki a 4 csillagot, de biztosat a tègely elfogyasztása után mondhatok.
Megkapja a max csillagot, többet is adnèk. Az arcomon amióta ezt használom nincs pattanás, ha akad is max 1-2 ès nagyon kicsik. Vègre megvan az arckrèmem. Veszek belőle utánpótlást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 9.

Mumus30

2019. február 23.

Szenzációs! Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzezet maga utàn és az a kis lágy babaillat annyira feldobja. Egész testre használom, így gyorsan fogy sajnos. Mindenképp újraveszem, mert sokkal drágább, általam próbált testápolókat is simán megver. Szuper krém, tényleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Misspolli

2019. február 11.

Én is kipróbáltam mert nagyon érzékeny a bőröm.Nagyon meg szerettem,ha elfogy biztosan ujra veszem.Jól hidratál és nem tul zsíros.Bejött nekem is az a gondolat,hogy ha a babáknak jó,nekem is az lesz.5 csillag☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Betty81

2019. január 26.

Egyenlőre csak én használom, esti rutin részeként, kézre, könyökre, és lábra. Nagyon jól és tartósan hidratál, finom, visszafogott, babás illata van, gyorsan beszívódik, jó kis könnyű krém. Használatát követően valóban nincs zsíros érzés, csak finom, puha bőr, és egész évben jól teljesít, ez is a "mindig van itthon" kategóriába tartozik nálunk. Talán egy apró hátránya van: lehetne nagyobb, flakonos kiszerelésben, esetleg pumpás adagolóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

csvik

2018. október 19.

Gondoltam kipróbálom kézkrémnek, ha a babáknak jó lehet, akkor nekem is :D Az illata nagyon tetszik, tipikus Nivea illat, nem kell belőle sokat használni így hamar beszívódik. Pár használat után eltűnt a száraz folt a kezemről és nem hagyott maga után zsíros érzést. Talán jobban megéri mintha kézkrémet vennék mert azok kisebb kiszerelésben kaphatók, ez pedig 200 ml, szóval megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

mariann33

2018. június 29.

Azért esett erre a választásom,mert nyáron kevés testápolót használok,akkor is vakami könnyedebbet.Vagyis arra gondoltam hogy mivel kicsiknek való,egy felnőttnek ez amolyan "kevés"kategóriájú krém lesz.
Az illata nem a megszokott Nívea illat,amin nem csodálkoztam hisz elég intenzív lenne babák számára,de hogy kimondottan semmilyen,sőt inkább nekem nemtetsző lesz,azzal nem számoltam.
Azzal végképp nem,hogy sok lesz...teljesen kukacosodik,morzsolódik le rólam!Olyan,mintha túl sok,túl zsíros lenne.
Nagyon meglepő és csalódás ez a termék,elajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Nagyon meglepő és csalódás ez a termék,elajándékoztam.

zoja

2018. május 26.

Nagyon jó krém, hamar beszívódik, nem ragad, nem okoz pattanásokat. Testápolónak, arcra, kézre tökéletes.
Update: még mindig tökéletes, évek óta nincs ellenfele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Update: még mindig tökéletes, évek óta nincs ellenfele.

Hidratálók: Glycerin, Glucose

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.