Nivea

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: Dudu195, Módosítva: 2017. június 26.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

87%-ban tartalmaz tápláló olajokat.

Babooca

2019. augusztus 26.

Édesanyám nagy kedvence, én csak 1x mertem használni, mivel nagyon magas a szójabab olaj tartalma, ami nekem eltömíti a pórusaimat. Sokszor újravettem neki, aztán befejeztem, mert többször arra panaszkodott, hogy kiütéses lett a bőre. Azóta váltott Uriage olajos tusfürdőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

kocosfox

2018. augusztus 27.

Imádom! Nagyon jót tesz a bőrömnek, az illatát is imádom, csak ki kell tapasztalni, hogy mennyi kell 1 kád vízbe, és akkor nem fogy el olyan gyorsan. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

széva

2018. március 24.

Télen csak ezt használom. Szeretem,annál is inkább,hogy nem sok fürdő olajat lehet kapni a drogériákban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

zsalexa

2018. március 6.

Szuper a bőrömnek, és csodás az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

Szuper a bőrömnek, és csodás az illata!

plbb

2017. november 8.

Nagyon jó a bőrömnek, évek óta ezt használom, annyira megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Nagyon jó a bőrömnek, évek óta ezt használom, annyira megszerettem.

AKiss

2017. október 24.

Ahogy a tusfürdő ezen változatát, én ezt is szeretem. Az illatát is, a bőrömet is a használata után. A célját teljesíti, *****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

mliptak

2017. július 23.

Nekem kicsit erős az illata, de lemosós után enyhül és úgy már elég kellemes. Jól hidratált és a kádat sem kellett suvickolni utána. Tetszik, hogy üveg, de amúgy szerintem nem praktikus a csomagolása; tény, hogy inkább fürödtem vele, mint beleöntöttem a vízbe, ez utóbbihoz szerintem nagyon jobb. Az ára szerintem kicsit sok, de ha épp nem akad más akkor még szerzek be belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Tubi

2015. december 23.

szenzációs! ha beül az ember egy forró kád vízbe és minimum fél óráig bent áztatja magát, extrán hidratálja a bőrt és utána is egész este érezni, szuper!
semmi más nem szükséges a fürdéshez - tusfürdő, krémek utána stb. imádom.
emiatt viszont csak este javasolt a használata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 23.

semmi más nem szükséges a fürdéshez - tusfürdő, krémek utána stb. imádom.
emiatt viszont csak este javasolt a használata.

Pearl

2015. október 14.

Óhh, de réges rég használtam ezt a tusit:) Nagyon szerettem, puha volt utána a bőröm nagyon sokáig. azóta az ára miatt nem vettem, de most hogy itt a hideg, szerintem benevezek rá:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

aidanne

2015. október 14.

Előre leszögezném, hogy ez egy csoda!
Ázsiacenterben botlott belém ill én borítottam fel majdnem s ezzel meg is történt a figyelem felkeltése, ugyanis nagyon meglepődtem, hogy üveg!
Mar akkor láttam, hogy fürdő olaj, s mindíg vonzott az olaj kipróbálása de nekem amúgy is itt ott zsírosabb vol a bőröm így hanyagoltam. Először is megillatoltam mar akkor elvarázsolt a mennyei visszafogott kellemes krémes illatkája. Mivel igen jó árban volt, hondoltam haza viszem ezt a gyönyörű üvegbe zárt finomságot. Már az ap este ki is próbáltam. Én mindíg zuhanyzom szóval mivel fürdő így azt gondoltam a habzással nem lesszgond de tévedtem. Sebaj a kezemen kentem szét és úgy vittem fel a testemre. Hát vmi fantasztikus volt az illata az állaga a bőrömön. Mivel már hidegebb van így hagy egy réteget s ezáltal kis plussz hogy nem is fázom a kilépéskor a zuhany alól. Testápolóra meg aztán végképp nincs szükségem . Ez egy csoda!Mondtam már?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

Előre leszögezném, hogy ez egy csoda!

Antioxidánsok: BHT

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!