Nivea

Ár:   750 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anemone, Módosítva: 2019. január 28.

Kategória:   Dezodorok

"Próbáld ki az új Nivea Black&White Silky Smooth dezodorokat, és hagyd, hogy elvarázsoljon a virágos parfümök ihlette csodás illat és a selymesen lágy bőr. A szőrtelenítés után közvetlenül is használható új izzadásgátló dezodor bőrápoló összetevőinek köszönhetően csodálatosan lágy és puha bőrt biztosít! A védelem pedig nemcsak Neked, de a ruháidnak is jár, a Nivea Black&White dezodorok csökkentik a fehér foltok kialakulását a fekete és a sárga foltok kialakulását a fehér ruhákon."

HDorina

2019. november 4.

Termékmintaként próbáltam ki. Az illata elvarázsolt, nem csípett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

Termékmintaként próbáltam ki. Az illata elvarázsolt, nem csípett.

Puszedli83

2019. október 24.

Annyira nem vagyok oda a Nivea dezodorokért, csak az illatukat szeretem. Viszont ezt mindenképpen ki akartam próbálni. Az illata kellemes,,ha borotválás után fújtam egyáltalán nem csípett. Foltot nem hagyott a ruhákon. Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

emagdi

2019. október 24.

Általában szeretem a Nivea termékeit, és a dezodorjaik között is vannak kimondott kedvenceim. Ez azonban nagy csalódás volt. Az igaz, hogy nem hagy foltot a ruhákon, viszont sajnos az izzadásgátló ("szagtalanító") hatása nem igazán működik. Számomra sajnos ez így használhatatlan, kuka. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 24.

SchmitterBettina

2019. július 31.

Ami pozitívum , hogy tényleg nem fogja meg a ruhákat és ki fujáskor kellemes púderes illata van, ennyi. Semmi izzadás gátló hatása sincs . Nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

risecskinlili

2019. július 21.

Nagyon érzékeny és száraz a bőröm, sok dezodortól kiszárad és csípi úgyhogy ennél az fogott meg, hogy szőrtelenítés után is használható tehát reménykedtem hátha megoldás az érzékeny bőrömre. Bár elég szkeptikusan álltam hozzá, "egy próbát megér" alapon megvettem és nem bántam meg, azóta imádom. Nagyon kellemes az illata, nem szárít és csíp egyáltalán. Az egyetlen negatívuma az, hogy a fehérség tényleg látszik a sötét ruhákon ha nem vigyáz az ember, de ez egy kis óvatossággal elkerülhető szerintem, hogy ne kerüljön ruhára. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

gyongyikeolasz

2019. június 25.

Nem sok dezodor van ami bejön nekem de nálam ez a termék telitalálat. A golyós dezodorával együtt használom és nekem nagyon bevált az izzadás ellen. Az illatát pedig egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Donna89

2019. május 23.

Update: Hát vègülis jó nem is izzadok tőle, de a ruháimon mègis egy idő után foltot hagyott

Nagyon-nagyon örülök, hogy ezt megvettem. Sokat vacilláltam, mert már használtam Nivea deokat, ès azt kell, hogy mondjam sokszor csalódtam bennük, sokfèlèt próbáltam rengeteg márkát. De mivel erről a deoról nagyon sok jót olvastam ìgy megvettem, jól is tettem, Isteni tartós illata van ha befújom magam este, másnap estig èrzem mèg nem fürdök le. Szuuppeerr, ès tènyleg nem is izzadok, ès nem jönnek elő a kellemetlen szagok . Ja, ès tènyleg nem hagy foltot a sötèt ruhán vègre valami ami tènyleg nem, eddig mind amit használtam fogott, csóközön aki kitalálta😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

HoneyBB

2019. április 12.

Bartenderként dolgozok és lehet nem tűnik annak de elég pörgős izzadós munka... és persze ott van a fekete ing... Nem hagy foltot, kellemes illata van ami órákig tart. Viszont sajnos nekem az izzadásgátló hatása kb 4.-óra után mintha megszűnt volna :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

aalexaa

2019. március 2.

Elég válogatós vagyok dezodorok terén, de ez bevált. Kellemes, de nem túl erős illatú, nem hagy foltot és valóban véd az izzadás ellen. Újraveszem, ha nem sokallok be az illatától a végére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

olahnemese

2019. február 22.

Huuuu, nagyon jó dezodor! Az illata csodás, jól teszi a dolgát, nem hagy foltot, én imádom! Az eddigi legjobb dezodorom, mindenképpen újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.