Nivea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. június 1.

Kategória:   Dezodorok

Hatékony izzadás szabályozás hosszú időn keresztül, könnyed friss illattal.

Ayanna

2020. november 7.

Számomra ez a dezodor! Már nem tudom, hányadik flakonnál tartok. Nagyon jó illata van, és ez illat sokáig is tart, és a ruháimon sem hagyott foltot. Néha szoktam használni a márka egyik golyós deoját is, de csak ezt a két terméket veszem meg újra és újra, mással már nem is próbálkozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Segna

2020. július 1.

Az illata (bár nem lesz a nagy kedvencem) és hatása is remek, az előző más márka black and white dezodoromhoz képest egy csoda viszont a sötét zöld atlétámon rikító fehér foltot hagyott.. Persze nem lehet kifogásom fekete és fehér ruhákra tervezték de így nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

katalin89

2020. május 27.

Régen használtam más színt ebből a termékcsaládból, azok annyira nem tetszettek. A barátomat kértem meg nemrég, hogy lépjen be a boltba és vásároljon egy sprayt nekem. Ezt vette meg.
Az illata nagyon tetszik és a hatásával is elégedett vagyok. Már a 3. flakonnal használom el:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Evi0924

2019. szeptember 23.

,,izzadás szabályozást" ne várjon senki sem tőle, mert szerintem erre egy dezodor sem képes. Az illata jó, hosszú időn keresztül bírja. Viszont a fekete ruháimon foltot hagy, pedig éppen azért vettem meg, hogy ezt elkerüljem. Az előző dezodorom is foltot hagyott, viszont az brutális mértékben. Ez a dezodor kicsit jobb, mert nem marad utána akkora.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

bendi13

2019. július 14.

Sikerült kifognom a DM-ben a 200 ml
-es kiszerelést, ami nyílván jobban megéri. Az illata szerintem büdös. Sajnos nagyon izzadós vagyok, így ettől sem vártam csodát. Talán egy picit kevesebbet izzadok, de nem észrevehető a különbség. Foltot valóban nem hagy a ruhákon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Sikerült kifognom a DM-ben a 200 ml

Lovemakeup

2019. június 6.

Kellemes nivea illat, ami tartós is egész nap.
Izzadós fajta vagyok, így azt nem állítja meg, de nem is vártam el tőle.
Viszont nekem megfogja a fekete felsőimet, pedig direkt azért vettem, hogy ez ne történjen meg. Mit csinálok vajon rosszul?

Majd még updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Kellemes nivea illat, ami tartós is egész nap.
Izzadós fajta vagyok, így azt nem állítja meg, de nem is vártam el tőle.

Majd még updatelek.

Mia0602

2019. június 4.

A black&white bejön, nekem nem hagy foltot se világos, se sötét ruhán. Télen használtam így az izzadás gátló hatásáról nem tudok véleményt formálni. Az illata viszont nem jött be, de nem ez az első original deo aminek nem tetszik az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 4.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.