Nivea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. június 1.

Kategória:   Dezodorok

Hatékony izzadás szabályozás hosszú időn keresztül, könnyed friss illattal.

Lovemakeup

2019. június 6.

Kellemes nivea illat, ami tartós is egész nap.
Izzadós fajta vagyok, így azt nem állítja meg, de nem is vártam el tőle.
Viszont nekem megfogja a fekete felsőimet, pedig direkt azért vettem, hogy ez ne történjen meg. Mit csinálok vajon rosszul?

Majd még updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Kellemes nivea illat, ami tartós is egész nap.
Izzadós fajta vagyok, így azt nem állítja meg, de nem is vártam el tőle.

Majd még updatelek.

Mia0602

2019. június 4.

A black&white bejön, nekem nem hagy foltot se világos, se sötét ruhán. Télen használtam így az izzadás gátló hatásáról nem tudok véleményt formálni. Az illata viszont nem jött be, de nem ez az első original deo aminek nem tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 4.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.