Nivea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. június 1.

Kategória:   Dezodorok

Hatékony izzadás szabályozás hosszú időn keresztül, könnyed friss illattal.

lois

2022. június 24.

Most már van XXL kiszerelésben is, amit nagyon szeretek. Az illata nem tetszik annyira, de nem érződik sokáig, annál jobban értékelem a hatását, hogy szinte alig érzem, hogy van rajtam deó és a blúzaimat nem fogja meg egyáltalán. Egy hosszú izzadós nap, meleg nap is bízhatok a hatásában. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 24.

Hsz94

2021. október 12.

Imádom, kb 3 éve csak ezt használom. Tartós az illata, kevésbé izzadok tőle. Nem hagy foltot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

ronivarga2001

2021. szeptember 23.

Sokáig tart, nagyon finom az illata és az izzadásgátló hatása is jó. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Sokáig tart, nagyon finom az illata és az izzadásgátló hatása is jó. Szeretem.

mokusberci3

Korcsoport: < 18
2021. július 4.

Nekem beválik. Finom az illata és sokáig kitart

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. július 4.

Nekem beválik. Finom az illata és sokáig kitart

Ayanna

2020. november 7.

Számomra ez a dezodor! Már nem tudom, hányadik flakonnál tartok. Nagyon jó illata van, és ez illat sokáig is tart, és a ruháimon sem hagyott foltot. Néha szoktam használni a márka egyik golyós deoját is, de csak ezt a két terméket veszem meg újra és újra, mással már nem is próbálkozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Segna

2020. július 1.

Az illata (bár nem lesz a nagy kedvencem) és hatása is remek, az előző más márka black and white dezodoromhoz képest egy csoda viszont a sötét zöld atlétámon rikító fehér foltot hagyott.. Persze nem lehet kifogásom fekete és fehér ruhákra tervezték de így nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

katalin89

2020. május 27.

Régen használtam más színt ebből a termékcsaládból, azok annyira nem tetszettek. A barátomat kértem meg nemrég, hogy lépjen be a boltba és vásároljon egy sprayt nekem. Ezt vette meg.
Az illata nagyon tetszik és a hatásával is elégedett vagyok. Már a 3. flakonnal használom el:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Evi0924

2019. szeptember 23.

,,izzadás szabályozást" ne várjon senki sem tőle, mert szerintem erre egy dezodor sem képes. Az illata jó, hosszú időn keresztül bírja. Viszont a fekete ruháimon foltot hagy, pedig éppen azért vettem meg, hogy ezt elkerüljem. Az előző dezodorom is foltot hagyott, viszont az brutális mértékben. Ez a dezodor kicsit jobb, mert nem marad utána akkora.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

bendi13

2019. július 14.

Sikerült kifognom a DM-ben a 200 ml
-es kiszerelést, ami nyílván jobban megéri. Az illata szerintem büdös. Sajnos nagyon izzadós vagyok, így ettől sem vártam csodát. Talán egy picit kevesebbet izzadok, de nem észrevehető a különbség. Foltot valóban nem hagy a ruhákon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Sikerült kifognom a DM-ben a 200 ml

Lovemakeup

2019. június 6.

Kellemes nivea illat, ami tartós is egész nap.
Izzadós fajta vagyok, így azt nem állítja meg, de nem is vártam el tőle.
Viszont nekem megfogja a fekete felsőimet, pedig direkt azért vettem, hogy ez ne történjen meg. Mit csinálok vajon rosszul?

Majd még updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Kellemes nivea illat, ami tartós is egész nap.
Izzadós fajta vagyok, így azt nem állítja meg, de nem is vártam el tőle.

Majd még updatelek.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.