Nivea

Ár:   1200-1600 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   1200-1600 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A 24 órás intenzív hidratáló testápolót kifejezetten a száraz és nagyon száraz bőr igényeinek megfelelően fejlesztették ki. A bőrnek, ami jól érzi magát és ragyogóan néz ki egész nap.
A gazdag formula mandulaolajjal és E vitaminnal gazdagított Intenzív Testápoló Tej, a bőrrel együttműködve természetes úton fokozza a bőr saját nedvességmegkötő képességét miközben érezhetően csökkenti a száraz bőr érdességét.

Bőrbarát összetétele bőrgyógyászatilag igazolt.

Ár: Ingyen elvihető , Eladó: wd1102
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, Széll Kálmán tér, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost

Doori61

2020. május 11.

Alapfelszerelés már évek óta itthon, de valamit ezúttal nagyon elrontottam. A 400ml-es kiszerelést vettem meg, használtam is pár napig, aztán elkezdett hígulni. Most már szinte használhatatlan, vizes állagú és átlátszó lett, pedig szobahőmérsékleten tároltam, mint minden mást is. Maga a termék eredeti állapotában számomra örök 5*, de most nagyon melléfogtam, nagy csalódás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

rekaaamolnar

Korcsoport: < 18
2020. május 11.

Annyira puha lesz tőle a bőröm. Imádom❤️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 11.

Annyira puha lesz tőle a bőröm. Imádom❤️

balazskrisztii

2020. január 18.

Az illata olyan, mint a klasszikus tégelyes Nivea krémé, testes, lassan szívódik be. Lehet, hogy annak, akinek nem ilyen száraz a bőre ez is elég, nekem sajnos csak ideig-óráig enyhíti a problémámat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

fruzsi0105

2019. november 26.

Az allaga nagyon tetszik, az is, hogy puha lesz tole a borom, viszont kb egy ejszaka alatt szivodik be, amig rajtam van ragad a labam, ezert vontam le 2 csillagot. Az illata egyebkent tipikus niveas illat.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 26.

Salanki16

2019. november 11.

Az illata kellemes, de sajnos nekem nem vált be.
Úgy érzem nem lélegzik a bőröm, nem szívódik be rendesen csak max. reggelre ha este felkenem.
Zsíros hatása van a bőrön, nagyon fénylik és nehéz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Az illata kellemes, de sajnos nekem nem vált be.
Zsíros hatása van a bőrön, nagyon fénylik és nehéz is.

Mesilla

2019. január 28.

Nehezen szívódik fel, olyan réteg marad vissza utána, mintha sertészsírral kente volna be magát az ember. Este bekenve reggelre azért eltűnik ez a réteg, de valószínűbb, hogy a pizsama issza be, mint a bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Katicabogar75

2018. július 25.

Imádom a nivea termékeket, nagyon finom az illatuk, általában megbízható minőség. Ez a testápoló igazi klasszikus, sokmindent próbáltam már, de mindig ehhez térek vissza. Jó az állaga, könnyen beszívódik és kiválóan hidratálja a száraz bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 25.

Nika123

Korcsoport: < 18
2018. július 20.

Kellemes illatú. Hamar beszívja a bőröm. Nem hagy zsíros foltot se. Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 20.

Kellemes illatú. Hamar beszívja a bőröm. Nem hagy zsíros foltot se. Imádom.

Zsolt8912

2018. május 27.

Ritkán, de inkább őszi és téli időszakban tudom használni, mert tavasz és nyári időben nekem nagyon nehezen szívódik be a kevéske is. De amikor kell, ő ott van a szeren. Hipp hopp a száraz részeket mélyen hidratálja, akkor bezzeg nem hagy zsíros foltot és az illata is isteni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

katagali92

2018. május 3.

A karom alatt pici barna foltok jelentek meg, már nagyon régóta küszködöm velük. Mindennel bekentem már, ami csak létezik, ilyen olaj, amolyan testápoló, semmi nem használt, egyedül ez a krém! Második használat után alig látszanak. Szerintem az igazán száraz bőr (amire ugye kitalálták) hálás lehet érte. Extra boldog vagyok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside