Nivea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettyke, Módosítva: 2011. november 3.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A finoman nőies illatú NIVEA Calm&Care dezodor lipideket, hamamelist és panthenolt tartalmazó formulája révén ápolja az irritált bőrt a borotválást követően és 24 órás izzadásgátló védelmet nyújt. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 150 ml

Bubucim

2017. május 14.

Télen használtam, nyáron meg se próbálnám. :) Hidegebb időben nekem nem volt vele gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

majtika32

2016. október 2.

Nekem bevált, pedig golyósat használtam eddig mindenből, mert a dezodorok nem hatottak. Bár ezt sem a nyári hőségben próbáltam ki, de így őszre tökéletes! Az illata is jó és jó puha lesz a hónaljam tőle, pedig pont a nivea golyósai szárították eddig. Viszont nekem az újabb fajta van, amire már 48H van ráírva!
Ki fogom próbálni még a golyósát is, h ne károsítsam annyira az ózon réteget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Ki fogom próbálni még a golyósát is, h ne károsítsam annyira az ózon réteget.

bymboo

2016. április 16.

Az illata jó,de nem is tud többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

Az illata jó,de nem is tud többet.

PETRA820718

2016. február 21.

Nagy kedvenc, amit igér azt teljesíti is.
Nivea minőség, a 40fokban is működik.Nem irritál. Az illata friss, nekem tiszta illat.
Sokszor visszatértem már hozzá.
Nem a legolcsóbb, így sokszor az ára miatt nem választom, ha akciós volt, volt, hogy betáraztam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Nagy kedvenc, amit igér azt teljesíti is.
Sokszor visszatértem már hozzá.

magdus.kis

2015. november 29.

Nagyon jó áron vettem meg 399Ft-ért, akkor még azt hittem, hogy megérte, de még az is sok volt érte. Az illata kellemes volt, de kifújva már nem olyan jó. Izzadásgátló hatása a nullával egyenlő. Kimondottan szeretem a nivea illatokat, de ezt többé nem fogom megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

trisztan

2015. szeptember 20.

Átlagos dezodor, szerintem egész jól teljesít, az illata viszont nálam olyan közepes, de elég tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Dolores

2015. május 17.

Rajtam egyáltalán nincs az a kellemes illata, mint, ait a boltban éreztem. Sőt, kis idő elteltével egyre büdösebb lesz. Izzadásgátló hatás nulla, pedig nem vagyok izzadós fajta. Soha nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 17.

Lina14

2015. május 5.

Kicsit erősebb illata van, mint amihez szoktam, de nem tolakodó, kellemes, "tisztaság" illat. Nem túl púderes, jó a szórófeje, kellemes viselet, nem tömít, hagy lélegezni, és egy édeskés parfüm is megfér mellette. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 5.

Rita0126

2015. február 13.

Az illatát nagyon szeretem,nekem sokáig elég volt. Hatását nézve nem bír ki 24 órát,de megfelel. Nekem nagyon bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 13.

Tündér9

2014. július 3.

Csak epilálás utáni napon szoktam használni, amikor még érzékeny a hónaljam és más dezodort nem tudnék használni, erre a célra tökéletes. Egyáltalán nem csíp és az illata is kellemes, az izzadásgátló hatása nem tartós, de szerintem ez nem is arra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.