Nivea

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kupak, Módosítva: 2018. október 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató, 24 órás hidratálást biztosító krém, mely intenzíven táplálja a száraz és érzékeny bőrt anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után. Gyengéden ápoló, aloe vera tartalmú, lágy formulájának köszönhetően megakadályozza az irritáció kialakulását, és támogatja a bőr természetes ellenállóképességét.

Nivea Care Soothing Cream with Aloe Vera többfunkciós gyorsan felszívódó bőrnyugtató krém - 4 ml tasakos termékminta 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 50 Ft vagy AJÁNDÉK 500 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Tviki993

2020. július 9.

Mintát kaptam csak belőle, borotválkozás után kentem a lábamra, gyorsan beszívódott, jól hidratál és az illata is kellemes !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

amt54

2020. május 29.

Érzékeny és száraz bőröm van, talán kicsit rosacea-ra is hajlamos. Ezt bátran használhatom arcon / testen, mert nagyon klassz. Tényleg ennél jobb arckrémet eddig nem találtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

Yskirde

2020. április 21.

Sokadik alkalommal veszem újra. Ez az egyetlen arckrém ami nem hagyott nekem zsíros utóérzetet és kellőképpen nyugtatja és hidratálja a bőrt. Meglepő volt számomra a hatása, de ajánlom mindenkinek akinek érzékeny a bőre. Smink alá is tökéletes, valamint estére is. Most fogom megint újra venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

wildrose

2020. január 20.

Nagyon kellemes, diszkrét illatú, könnyű állagú testápoló krém, nagyon gyorsan és maradéktalanul felszívódik, és szépen táplálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 20.

Merengo95

2019. november 9.

Ngayon jó kis krém. Tényleg nyugtatja a bőrt és remek áron van. Mi ketten használjuk szinte naponta, de még így is hónapokig kitart. Talán egy picit jobban hidratálhatna, de ez már csak az én kukackodásom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Ziiman

2019. október 14.

Szeretem ezt a krémet. Igazából az összes nivea krémet szerettem eddig, amit próbáltam. Ápolnak, hidratálnak, finom az illatuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

blackrose

2019. július 7.

Szerintem mindent tud amit egy hidratálótól elvárok. Tetszik hogy van benne aloe vera. Az illata nagyon kellemes. Csak estère használom, nappal nem szívódik be nekem kellően, de èjszakára tökèletes. Szeretem hogy nem ragad tőle a bőröm, ès utána pihepuha főleg másnap reggel amikor felèbredek.Nálam arckrèmkènt funkcionál, bár a kisebb kiszerelèst akartam megvenni de csak a nagy kiszerelès volt a polcon. Sokáig elèg lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

mokuskerek

2019. május 31.

Gyorsan megissza a bőröm . Kellemes kis krém

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Gyorsan megissza a bőröm . Kellemes kis krém

mauricias

2019. április 26.

Nagyon jó krém, szeretem az illatát, nagyon jól hidratálja a bőrömet, gyorsan felszívódik. Reggel de este lefekvés előtt is nagyon jól alkalmazható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

LeticiavW

2019. március 14.

Imadom! Nagyon jol hidratal, tetszik az illata is. Allando termek lett nalunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Imadom! Nagyon jol hidratal, tetszik az illata is. Allando termek lett nalunk.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2