Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ingrido, Módosítva: 2015. január 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Azonnal sima küllemű bőrt eredményez, halványítja a ráncokat, feszesíti a bőrt, javítja a bőrmegújulást.
  • Fiatalosabb bőr, és fiatal sejtek.
  • Sejtaktiváló összetevők (hialuronsav, magnólia-kivonat, keratin) felgyorsítják a sejtek regenerálódását.
  • Megszünteti a fáradság jeleit, gyengéd a bőrhöz, gyorsan felszívódik.
  • Sima, selymes tapintású bőr.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Bea42

2017. szeptember 9.

Nekem egy hatalmas pattanás jött ki a szérumtól 1-2 használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Nekem egy hatalmas pattanás jött ki a szérumtól 1-2 használat után.

Ivy1986

2017. június 18.

Hát kipróbálásnak jó viszont nem éri meg az árát,többet vártam tőle ahogy beharangozták,semi extrát nem vettem észre,lehet a bőrömmel van baj mert még mindig nem találtam meg az igazit. Az illata tetszik viszont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

olasz78

2017. április 19.

Tipikus nivea illat, ami nekem nem nagyon jön be. A szérum könnyen beszívódik puha, selymes lesz az arcom tőle. Reggel és este is használom. Eddig jó a véleményem róla. De szerintem újra biztosan nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 19.

Merlotwine

2016. augusztus 31.

Egy hete használom, és a bőröm szép, sima, puha lett tőle. Nem vártam ilyen látványos hatást, nagyon könnyű, hamar felszívódik... Egyelőre semmi negatívat nem tudok mondani, pedig nagyon kényes vagyok az arckrémekkel kapcsolatban.
Nagyon bejött!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Nagyon bejött!

Hencida

2015. november 26.

Reggelente használom. Könnyű kis krém, a bőröm hamar beszívja. Kellemes, puha tapintású lesz utána az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 26.

Ingrido

2014. december 29.

Tipikus nivea-illat, fehér szín, könnyű állag. A bőr beissza. Azonnal fincsi, puha a bőr. Amivel nekem problémám van, hogy valahogy fullad a bőröm, és ha nem használom, rosszabb állapotba kerül a bőröm, mint mikor elkezdtem használni. Nem a saját krémjét használom hozzá, de niveát. Nem szeretnék közepesnél jobbat adni neki DE hozzáteszem, hogy nem vagyok nagy szérum használó, és problémás a bőröm, ezért megpróbálok objektív lenni, és adok egy 4-est.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 29.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Methylpropanediol, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

A CosIng besorolás szerint átlátszatlanná tevő segédanyag, a TruthInAging szerint pedig felületi hártya képző anyag, mely a többi szilikonhoz hasonlóan selymes, sima érzetet hagy maga után a bőrön és (ideiglenes) ráncfeltöltő hatása is van.

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Aminosav alapú tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer. Nagyobb mennyiségben felületaktív anyagként működik, jellemzően más tisztítószerekkel együtt használva. Természetesnek, környezetbarátnak és hipoallergénnek számít.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).