Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: black_cico, Módosítva: 2012. szeptember 14.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Nivea Coconut & Almond Oil ápoló krémszappant értékes mandulaolajjal gazdagítják, mely gyengéden tisztítja és ápolja bőrödet, míg a friss kókusz gyümölcsös illata tisztálkodás után is érezhető marad a bőrödön.

nettike

2015. április 4.

Nagyon szeretem a kókuszos termékeket igy nem volt kérdéses , hogy megvásároljam-e , a használata után is érződik az illta viszont kicsit szárította a kezeimet , de nem vészesen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

Hettii

2013. szeptember 21.

Nagyon szárít, viszont az illatát szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Nagyon szárít, viszont az illatát szeretem.

ct

2013. május 7.

Ez egy nagy és tömör szappan, konkrétan zuhanyzás közben elugrottam az útjából, mikor leejtettem, hogy nehogy eltörje a lábam. Elég gyenge kókuszillata van, valóban egy kis szappanos beütéssel, a mandulaolaj meg nem is érződik rajta. Kevés és egyáltalán nem dús habja van és ami a legrosszabb, hogy ZUHANYZÁS KÖZBEN éreztem, hogy mennyire szárít. Én még ilyen szappannal nem találkoztam, nem érte meg az érte kiadott 115 ft-ot sem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 7.

black_cico

2013. április 20.

szerintem is elég ratyi, eurósba már kb hármat adnak 290ért :D pedig azt hinné az ember, h Nivea jó, de sajnos a szappanjaik rettenetesek..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

kriszta0329

2013. január 2.

Szárít, nem jött be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Szárít, nem jött be

somodiedo

2013. január 2.

Azt gondoltam nagyon finom illata lesz, kókusz és mandulaolaj...hát, csalódnom kellett. Tipikus szappan illat, talán egy minimális kókusz beütéssel. Aztán jött a következő probléma, eszméletlenül szárít, fürdés után húzódott a bőr a hátamon elég rendesen. Eddig bármilyen szappant próbáltam mindegyik szárított kicsit, de ez mindent felülmúlt. Borzalmas, nem győztem a testápolót önteni magamra fürdés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 2.

Jelizz

2012. szeptember 14.

Volt ilyenem... jó kis kókusz az illata, krémes... de bóvli ha 100 FT ba veszed :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag