Nivea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: nagy.nikike, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 6.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Ellenállhatatlanul krémes tusfürdő shea vajjal gazdagítva

redrick

2019. november 14.

Fodrászkellékesben vásároltam a feltüntetett ár majd feléért, de még így is pénzkidobásnak minősült. Az illata tömény és tolakodó, túl sok a parfüm, a fő probléma viszont a használhatatlansága, nem lehet jól eloszlatni, ott marad egykupacban, ahová először felkenem és nem hajlandó odébb mászni, viaszos rétegként tapad. Kap két csillagot, mert nem szárít és nem irritálja a bőrt. Újravenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

2019. november 9.

Nem a legolcsóbb viszont az általam próbáltak közül a legjobban habzó. Finom illatú, nem szárítja bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

Puszedli83

2019. szeptember 4.

Nagyon szeretem. Nem szárít, az illata isteni, jól habzik. Mindig van itthon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

demeterne

2019. június 12.

Nagyon jó tusfürdő, hasonló a sötétebb kék színű társához. Nekem ugyan úgy hidratál, nem szárít, az illata is finom. A nivea tusfürdőkben még nem csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

LevenduLa13

2019. március 12.

Számomra ő a tökéletes tusfürdő! Nagyon szeretem az illatát, fantasztikus hatással van rám! Jó az állaga is, és megfelelően hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

asszembocicsoki

2019. február 5.

Hihetetlen, hogy ilyen összetevő-listával és árral ennyire jó lehet ez a termék.. Már hónapok óta Nivea tusfürdőket használok, mert csak ez nem szárít szana-széjjel. Kaptam karácsonyra egy TBS tüsfürdőt, gondoltam elhasználom (miért ne?), de 3 hét használat után letettem róla. Fájt a bőröm a szárazságtól.. elővettem ezt a kicsikét a szekrényből (tartalékolás előnye) és egy fürdéssel helyrehozta. Nem mondom, hogy kimondottan hidratál, de legalább nem ront a helyzeten és ez az én borzasztó száraz bőrömnél bőven elég nagy teljesítmény. Normál bőrtípusnak szerintem még testápoló sem kell utána.
Az illata imádnivaló, finom, krémes tisztaság. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Az illata imádnivaló, finom, krémes tisztaság. :)

godisawoman

2019. január 26.

Az illatát imádom, fürdés után is érzem magamon, a bőrömet nem szárította. Szerintem újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

jucsi

2018. december 8.

Ezt és a testápolóját is nagyon régóta használom. Örök darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

Ezt és a testápolóját is nagyon régóta használom. Örök darab.

Tündérvirág

2018. szeptember 14.

Visszafogott illat, nagyon szeretem. A bőröm selymesebb utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Visszafogott illat, nagyon szeretem. A bőröm selymesebb utána.

Katicabogar75

2018. július 25.

Finom illata van, krémes és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Finom illata van, krémes és nagyon jól hidratál.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.