Nivea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: nagy.nikike, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 6.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Ellenállhatatlanul krémes tusfürdő shea vajjal gazdagítva

vzsm02

2021. április 8.

Igazán nagy csalódás, túl folyékony, nagyon halvány illattal, nem érzek hidratálást, ezért a pénzért többet várnék, szerintem egy sima drogériás, saját márkás tusfürdő jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

hanka.horvath

2021. március 10.

Rossmannban vettem 400ft, többet nem is ér.
Nekem kicsit szárítja a borom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Rossmannban vettem 400ft, többet nem is ér.
Nekem kicsit szárítja a borom.

Olinda

2021. január 26.

Kellemes illatú, krémes állagú tusfürdő, nagyon jól habzik, és az illata is sokáig érződik a bőrömön még tusolás után is. Az 500 és 750 millis kiszerelések ár-érték arányban nagyon szuperek!!! Főleg akcióban érdemes a nagyobb kiszereléseket megvásárolni.

Ennél a Nivea tusfürdőnél jobban már csak a sötétkék alap Nivea illatú társát kedvelem jobban, csudajó illata van annak is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Krisztiiii

2020. július 16.

Nagyon szeretem, sokszor veszem újra. Kellemes tapintású lesz tőle a bőröd, hidratál, egyik legjobb tusfürdő. Az illata is nagyon jó. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

tonic

2020. június 15.

Nos,nekem bejött,nem szárít,nem viszket tőle a bőröm mint sok terméktől, még az is lehet,hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 15.

Alessia

2020. június 9.

Az illata jó. Kellemes érzés bekenni vele a testemet fürdés közben. De nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 9.

Rea96

2020. április 16.

Mint ahogy a többi nivea termékben, ebben sem csalódtam. Szeretem az illatát és jó vele fürdeni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

hayleygates

2020. március 2.

Szuperül hidratál, évek óta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Szuperül hidratál, évek óta használom.

gyula1971

2019. december 28.

Megvettem,már kivezették idén a piacról,de maradék volt egy üzletben belőle,a 750 Ml-ért 980 ft nem sok.Nekem kellemes illatű, hidratáló,nagyon bejön. A creme smooth többi termékét,a szappant, folyékony szappant, krémes testápolót,testvajat is kivezették 2019 őszén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 28.

redrick

2019. november 14.

Fodrászkellékesben vásároltam a feltüntetett ár majd feléért, de még így is pénzkidobásnak minősült. Az illata tömény és tolakodó, túl sok a parfüm, a fő probléma viszont a használhatatlansága, nem lehet jól eloszlatni, ott marad egykupacban, ahová először felkenem és nem hajlandó odébb mászni, viaszos rétegként tapad. Kap két csillagot, mert nem szárít és nem irritálja a bőrt. Újravenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.