Nivea

Ár:   718 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: ladybird08, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Kategória:   Dezodorok

Csökkenti a sárga foltok kialakulását a fehér ruhákon. 48 órás hatékony izzadásszabályzó hatás. Színezőanyag-mentes. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

AVoracsek

2020. október 26.

Hát, nagyon hangoztatják, hogy 'láthatatlan', ehhez képest nekem állandóan foltot, nyomot hagyott a ruhákon. Az illata nekem nagyon erős, és ráadásul még az izzadás ellen sem volt túl hatásos. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

Mia0602

2019. július 31.

Az illata semmilyen. Az izzadság gátló hatása jó.
Lehet elteszem télre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

Az illata semmilyen. Az izzadság gátló hatása jó.
Lehet elteszem télre.

bednem

2019. január 22.

Semmi extra. Tavasszal, nyáron elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 22.

Semmi extra. Tavasszal, nyáron elmegy.

lexyusz

2017. október 8.

3 terméket is vettem egyszerre a Niveától, és ahogy fogynak úgy tudok feltenni róla véleményt. Nekem bevált ez a dezodor, nem hagy maga után foltokat, kellemes az illata is, ráadásul nem is volt drága. Így csak ajánlani tudom mindenkinek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Rivendell

2017. július 27.

Öt szó: még soha nem hagyott cserben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Öt szó: még soha nem hagyott cserben.

Bubucim

2017. május 14.

Nálam tipikus tavaszi dezodor volt. Nyárra nagyon kevés, télre nekem az illata túl friss. Egynek elment, de nem újravevős kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

0bikbik0

Korcsoport: >54
2017. április 16.

Azért használok aluminiumos deot, hogy izzadtságot gátoljon - jó esetben - egész nap. Vagyis ne izzadjak belátható ideig. Nem vagyok nagyon izzadós, de azért vannak élethelyzetek, meg van az meleg, amikor valóban elkél az izzadtsággátló hatás. Az ilyen 48 órás vakításban soha nem hittem, de amit ez a valami produkál, az mindent alulmúl.
Semmi hatása nincs ugyanis nálam, még így sem, hogy nincsenek igazán nagy melegek. Mintha nem is használtam volna... A kezdeti jó illat meg néhány fél óra alatt vállalhatatlanná válik, büdös lesz.
Kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 16.

Kuka...

allie

2017. március 3.

Nagyon rossz, izzadság szagú és egy idő után csak büdösödik akkor is ha nem csinálok semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 3.

Mona29

2017. február 27.

Egynek jó volt. Nem fogta be a ruháimat, tette a dolgát. A használata során azonban néha "telefröcsögött" mindent, ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

Yumechan

2017. február 7.

Én újravettem. Az illatát nagyon szeretem, a hatása pedig nagyon jó. Most másik márkától próbálok ilyen hatású deot, de azt hiszem ezt veszem majd újra. Egyetlen hátránya, hogy kicsit mintha szárítaná a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Bőrpuhító (emolliens), bőrjavító (skin conditioning) és oldószer. Száraz érzetet hagy maga után.

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.