Nivea

Ár:   550 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kaplare, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Dezodorok

Frissesség, védelem, gyengéd gndoskodás, alumínium mentes, hűsítő formula alkohol nélkül, 48 órás testszag elleni védelem

Biancah

2020. november 17.

Bánom, hogy nem olvastam utána, mielőtt megvettem a Müllerben.
Extra könnyed az állaga, szinte vizes. Illata friss, de csak a csomagolásban, felkenve már abszolút nem érezni semmit. Nekem hűsíti a hónaljam, olyan érzésem van, mint egy mentás tusfürdővel nyáron.
És végül: nem használ semmit. Se illat, se szagtalanítás, se izzadásgátlás.
Pár napig próbálkoztam vele, majd kidobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Bánom, hogy nem olvastam utána, mielőtt megvettem a Müllerben.
És végül: nem használ semmit. Se illat, se szagtalanítás, se izzadásgátlás.
Pár napig próbálkoztam vele, majd kidobtam.

Szaffy55

2020. augusztus 25.

Szerintem jó kis deo stift, nagyon jó és friss illata van.
Nekem be vált, ahhoz képest hogy alumínium mentes nálam jól teljesít.
Valóban felkenéskor kicsit vizes állaga van, de fel szoktam itatni a felesleget papírtörlővel és úgy már jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Szerintem jó kis deo stift, nagyon jó és friss illata van.
Nekem be vált, ahhoz képest hogy alumínium mentes nálam jól teljesít.

angelavaradi

2020. július 6.

Legrosszabb dezodor, amit valaha használtam. Túlságosan krémes az állaga, ezáltal mindent összefog. Az illata semleges, de semmilyen izzadás gátló hatása nincs... kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

Hamvaskaa

2019. szeptember 11.

Én nagyon izzadós vagyok. Imádom a nivai izzadás gátlóit de ez borzalmas. Nem hogy meg száradna hanem habos lesz, kellemetlen szagokat se szünteti meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Toscana

2019. június 17.

A hozzászólásokat olvasva kicsit megnyugodtam, hogy nem velem van a baj hanem ez a dezodor egy nagy sz@r úgy ahogy van. A golyós verziója helyett gondoltam kipróbálom egy próbát megér, hát nem. Tusolás után használva, egy fél óra leforgása alatt olyan szagot generál az embernek mintha egy hete nem fürdött volna... kár, hogy nem lehet 0 csillagot adni. Illetve azt sem értem, hogy egyáltalán miért gyártják?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

eni25

2019. január 14.

Egyáltalán nem gátolja az izzadást,izzadás során pedig sokkal kellemetlenebb szagom lett mint más hasonló elven működő dezodoroknak. Az illata kellemes mikor kifújod, de a bőrön és izzadás után förtelmes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

K1Ani

2019. január 11.

Elcsábultam, hogy aluminium mentes, és nem néztem utána. Egyáltalán nem marad a rendeltetésszerű helyén. Egyszerűen krémes maradok ahogy felvittem, nagyon kényelmetlen érzés. így nem is tudom hogy tűntetné el a szagokat. illata kellemes. 48 óra :D :D Naneee,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Bonzee

2018. március 4.

Nem is az volt a bajom vele, hogy háborítatlanul izzadtam a használatakor. Az sokkal zavaróbb volt, hogy úgy ragadtam hónaljban, mintha egy tubus ragasztót toltam volna be. De ehhez az érzéshez még izzadást sem kellett produkálnom, mert ez alap volt. Az izzadás már csak a habként jött a tortára.
Na meg az illata, ami, hát, szintén nem annyira jött be.
Ejnye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

Na meg az illata, ami, hát, szintén nem annyira jött be.
Ejnye.

Csilluska

2016. december 10.

Először úgy tünt, hogy be fog válni, annyira örültem, mert szeretem a stiftes deókat, de sajnos izzadtam és büdös lettem töle. Tudom, alumíniummentes, ezért nem is várhatom el tőle, hogy 100%-os védelmet nyújtson, de azért jobbra számítottam a Niveától. A 48 órás védelem ígérete azért vicces...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

kaplare

2016. március 21.

A pôrusokat nem tömíti el, nincs testszag, kellemes diszkrét az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 21.

A pôrusokat nem tömíti el, nincs testszag, kellemes diszkrét az illata.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-8, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Osztriga kagylóhéj kivonat. Bőrjavító és fizikai hámlasztó funkcióva rendelkezik a kozmetikumokban.