Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2012. december 1.

Kategória:   Dezodorok

Használatával a bőr puhábbá és simábbá válik, így alaposabban borotválható, és hosszabb ideig élvezhető a selymes hónalj érzése.

Astronette

2019. június 19.

A Violet Senses van meg, az illatát nagyon szeretem, igazán kellemes édeskés-púderes és egész tartós. Ennél sajnos tapasztaltam azt, hogy egy kis mozgás vagy sietés után egyszerűen teljesen átnedvesedik a ruhámon a hónom alatti rész. Az viszont igaz, hogy büdös ennek ellenére sem nagyon leszek, így az elmondható, hogy a szagokat legalább jól kezeli. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Zoana

2019. május 26.

Púderos illata van de valóban nem nagyon különleges . erős negatívum hogy ilyen fehér darabokban potyog le a hónaajamról . Izaadást alig csökkenti . Folt azonnal meglátszik pólón . Nem veszem többbet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

HDorina

2018. december 14.

Különös illata nincs, inkább dezodoros. Az izzadást nem csökkenti teljesen, egy szürke pólón például percek alatt meglátszódik az izzadás nyoma.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

manocska91

2017. október 21.

az illata nagyon jó, de azért a sötétebb ruhákon képes foltot hagyni, és ahogy előttem is írták, már velem is előfordult h fura fehér csomókat köpött ki a szórófej :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

blankasara

2017. augusztus 6.

Végre valahára megvan a számomra tökéletes dezodor. Körülbelül 3 hónapig nem szokja meg a bőröm, addig élvezem az egész napos finom friss illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Picur999

2017. május 10.

Jó dezodor nagyon, egy nyolc órás műszakot nekem simán kibírt. :)
Tényleg száraz maradt tőle a hónaljam, és az illata is nagyon bejön! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Jó dezodor nagyon, egy nyolc órás műszakot nekem simán kibírt. :)
Tényleg száraz maradt tőle a hónaljam, és az illata is nagyon bejön! :)

gabona07

2017. április 29.

Szerintem öreges szaga van, nem elég jó az izzadásgátló hatása. Kisebb mozgás után már olyan, mintha semmit nem használtam volna. Illetve a szórófejjel is lehet valami probléma, mert minden használatkor fehér csomókat köpköd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Vizililiom

2016. december 28.

Nagyon szeretem a Nivea dezodorokat, közülük is ez a kedvenc illatom. Télen magában használom a sprayt, melegebb időben viszont nekem nem elég, aķkor kell a stiftes deo is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

s_kitty

2016. szeptember 22.

Számomra ez a legjobb illat amit a Nivea szuperált létezés óta. Mindig használok golyós/stiftest dezodort is ezért a saját dezodoráló képességéről nem tudok írni. A golyós után szoktam ráfújni a hónaljamra amolyan megerősítésként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

vadcseresznyefamag

2016. június 26.

nagyon szuper az illata és tartós (azért a 48 óra itt is csak marketing fogás), foltot nem hagyott a ruháimon. a simító hatása nálam nem jött elő, de ettől függetlenül nagyon szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.