Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. augusztus 6.

Kategória:   Dezodorok

Alaposabb borotválás, gyengéden ápol, sima és bársonyos bőr. Avokádó kivonattal, megbízható izzadásgátló védelem 48 órán keresztül.

Alkoholmentes, bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 40 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sailorluna

2018. augusztus 15.

nem túl puha a stift, könnyen kenhető, púderes, virágos illata van. a hatása elment, nekem kevés volt, bár elég izzadós típus vagyok. egy pár óráig okés, de egy egész napot nem bírt ki, inkább csak illatosításra vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

orchidea8627

2018. március 4.

Évek óta a Pearl & Beauty-t használom, néha váltok erre a verzióra is, nagyon szeretem! Kellemes, nem túl erős de sokáig tartó illat, hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

Bonzee

2018. március 4.

Ezt a dezodort, és Pearl & Beauty nevű kolléganőjét nekem teremtették. Kellemes és tartós az illatuk, és olyan elképesztő hatékonysággal verik vissza az engem érő napi stressz-ostromot, hogy még este hazaérve is zen illatom van. Egy spinning óra sem tudja kizökkenteni őket, fantasztikusan teszik a dolgukat. Az már más kérdés, hogy edzés után a hátamon és mindenhol máshol szakad rólam a víz, de hát végül is ennek ez a természetes módja, valamikor és valahol csak ki kell jönnie, nem vonhatom be magam tetőtől-talpig izzadásgátlóval....
És az sem igazán tud lelombozni, ha időnként befogja a stift a ruhát, mert viszonylag ritkán veszem le és veszem vissza kifordítva nap közben a cuccaimat.

Ciklon3

2017. augusztus 30.

Úgy emlékszem a hatása egy darabig jó volt, kb. fél nap.
Az illata megfelelő.
Viszont a ruhákat befogja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Úgy emlékszem a hatása egy darabig jó volt, kb. fél nap.
Az illata megfelelő.
Viszont a ruhákat befogja

dorcmorc

2017. június 10.

Megvoltam vele elégedve addig a pontig, amikor az idővel versenyezve kellett letekernem közel 10 kilométert egy gyerekbiciklin... A lényeg a lényeg, hogy a pólomon kb egy tenyérnyi száraz folt nem maradt és iszonyúan bűzlőttem ( tűző napon bőrdzseki, sál, stb, a levegő hiába volt hideg). Edzéseken vagy nem izzadok meg ennyire, vagy a rexona szimplán jobb védelmet nyújt. A hétköznapokra elég, de amúgy a rizikós, izzasztó napokon nem ő a megbízható társ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Bambino97

2016. március 20.

Könnyen kenhető és a hatása is megfelelő. Egyetlen problémám az illatával van. Kellemes de lehetne erősebb is és hosszabban tartó. Ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 20.

orafka

2015. június 3.

ugyanúgy izzadok tőle, mint nélküle. az illata kellemes, de nem tart egész nap :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

szaboanett92

2014. augusztus 13.

Vettem egyet, de régóta várakozik a polcon. Nem rossz pedig, csak a golyós deokat jobban szeretem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil