Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2012. február 17.

Kategória:   Dezodorok

Száraz, ápolt hónalj igazán magabiztos érzéséty nyújtja eg egész napon át.

Bonzee

2018. március 4.

Számomra ez AZ alap, A klasszik. Nagyon sokáig használtam, a Pearl & Beauty elődjeként. 100%-ban kompatibilisek vagyunk egymással. Visszafogott, de tartós az illata, maximálisan megbízható. És ez a ruha-dolog... Engem valahogy ez nem tud kihozni a sodromból, ha esetleg megfogja a ruha belsejét. Na bumm, legfeljebb nem veszem le és veszem vissza kifordítva nap közben a ruháimat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

szabinka90

2016. augusztus 9.

Finom az illata... kb fél óráig. Nem tartós, maszatol, megfog minden ruhát, nagyon nem szeretem, el sem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

allebag2

2016. május 5.

Áhhhh, abszolút nem megbízható ez a dezodor. Télre még szódával elmegy, de amint mondjuk erősebben fűtött helységbe mentem, vagy egyszerűen csak felszálltam egy tömöttebb járműre, már akkor sem használt. El sem tudom képzelni, hogy hatékony lenne a nyári melegben, vagy intenzívebb fizikai igénybevétel közben. Az illata számomra kellemes, a klasszikusabb vonalat képviseli, de ennyi a pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

nanne

2015. április 13.

Nekem elég erős az illata, néha jobban érzem mint a parfümöt, valószínűleg azért, mert ezt az illatot nem kedvelem. Ezt nem sikerült most eltalálnom. Szerintem szárazság szempontjából nem tud többet a másik Nivea deókhoz képest. Nem mondom hogy rossz, mert működik, mint izzadsággátló, csak nekem nem sikerült megszeretnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Ency

2014. április 26.

Nekem bevált szeretem az illatát ,és mivel nem izzadok annyira nyáron sem nekem pont elég !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 26.

Hibiszkusz

2013. július 8.

Hááát nem annyira "dry" mint ahogy a neve hirdeti. Igazán melegben nem sokat ér az izzadás ellen. Az illata nem olyan igazi retró Nivea mint vártam volna, de azért nem rossz. Összességében olyan kis közepeske.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 8.

zsofi91

2013. április 11.

Nekem bevált ez a deo, szeretem az illatát, felkenés után nem látszik és sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

Babooca

2013. március 31.

Hugom adta nekem egyik nyáron, de vagy közel volt a lejárata vagy én nem tudom, de erősen morzsálódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

huncutka

2012. december 6.

Szeretem ezt a deot, az illata kellemes, de a nap folyamán nem válik zavaróvá. Nagy kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 6.

SlecckelMarine

2012. október 30.

Időnként használom, mert nagyon jó illata van. Mindennapos izzadásgátlóként nem igazán vált be, de időnként csak ezt tudom elviselni magamon, mégha egy nap többször is kell használnom. Pl.: epilálás után 2 napig csak ezzel mászkálok, mert valami van benne ami megnyugtatja a bőrt. Szoli előtt is ezt használom megintcsak hasonló okból kifolyólag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 30.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil