Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. augusztus 12.

Kategória:   Dezodorok

Reni666

2018. március 30.

sajnos ez a termék nekem nem vált be ...
illata semmi szinte .
hatása nincs.
semmitsem használt..
ruhan nyomot hagy .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

sajnos ez a termék nekem nem vált be ...
illata semmi szinte .
hatása nincs.
semmitsem használt..
ruhan nyomot hagy .

virnajnifr

2017. május 31.

Nekem nagy csalódás volt a termék, használat után ragacsos, vizes marad a bőröm, nem szívódik be rendesen, hanem folyik le rólam. Fél óra után, miután lefolyt a teljes mennyiség, mintha semmit nem használtam volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

bobherceg80

2016. június 16.

A legjobb golyós ő,és a sötétkék változata.A megszokott,megnyugtató Nivea illat,és jó izzadsággátló is.A ruhán nyomot hagy,úgyhogy várni kell a használata után az öltözködéssel pár percet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 16.

kokuszmokusz

2016. május 19.

A kék mellett ezt használom,nagyon szeretem. Nem hagy nyomot a ruhákon,nem ragad,és az a finom illata 5* :P :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

CataKatinka

2015. október 3.

Évek óta ezt használom, a formula és a csomagolás néha változik, de a funkcióját hibátlanul betölti, kellemes niveás az illata, imádoooom !!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Krisz78

2015. június 30.

Na, ő az,akihez hű vagyok már 25 éve (Jesszusom,de öreg ez a Nivea! :D).
95%-ban csak őt használom télen-nyàron. Imádom az illatát,hamar beszívódik,nem ragad, egyetlen deóm ami nem hagy nyomot a ruháimon és még este is érzem magamon az illatát.
Ha elcsàbulok mellőle,az csak a kíváncsiságomnak(és az alu-mentesség utáni vágyamnak) tudható be és nem ellene szól.
Örök szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

Na, ő az,akihez hű vagyok már 25 éve (Jesszusom,de öreg ez a Nivea! :D).
Örök szerelem!

tundemaria

2015. június 30.

Az illata nagyon jó és ezzel véget is ért a pozitív tulajdonságok sora. A ruhán nyomot hagy, a hatása nem tart ki egész nap. Nyáron kezdtem el váltani és azért, hogy ne dobjam ki télen ismét használtam, de akkor is elég gyengén teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 30.

Boga24

2015. május 9.

Elég izzadós vagyok, rajtam csak a gyógyszertári kencék segítenek, de ez a termék a mindennapjaim része már lassan 3 éve. A tartósságáról tehát nem tudok nyilatkozni, de kellemes púderes illata van és friss érzetet hagy maga után. Az ára 700 Ft körül mozog. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 9.

nadalandy

2015. május 7.

A legnagyobb hőségben is szépen teljesített. Szeretem az illatát és az állagát. Könnyen kezelhető. Az illata egy álom.
Viszont sajnos a ruhán időnként nyomot hagy.

Update: A másodikat végre elhasználtam. Ez a második kiszerelés valami katasztrófa. Sokszor hagyott foltot a ruhán és már egyáltalán nem fejtett ki semmiféle izadásgátló hatást. Bár az illatát még mindig szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

Viszont sajnos a ruhán időnként nyomot hagy.

Christine

2015. március 14.

Nagyon jó illata van, nem tolakodó, egész nap lehet érezni. Viszont lassabban szárad, mint a többi, így néha a ruha is olyan lesz. Izzadsággátló hatása tökéletes. És végre "csak"24 óráig jó, sose értettem a 48 órás dezodorokat, ki nem fürdik 2 napig?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.