Nivea

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Vaslady, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2019. január 3.

Kiadás éve: 2015

Illatkategória: virágos

Fejjegyek: levendula, bergamott

Szívjegyek: gyöngyvirág, rózsa, ylang-ylang, frézia

Alapjegyek: szantál, púder

Nivea EDT fújós eladó
Ár: 1200 Ft/2000 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Ár: 4000 plusz posta , Eladó: Feherzsofia
Állapot: 30/nivea felirat tetejeig er, Helyszín: --, fizetés: --

magyaredina

2021. január 16.

Pontosan nem tudnám megmondani, hogy mire számítottam és így ennek fényében csalódás-e.
Talán felesleges ez a parfüm, a Nivea krémnek verhetetlen az illata és egy sima krém is sokáig érződik a bőrön, persze azt ruhára nem lehet kenni...talán ennyi előnye van az EDT-nek, de az illata nem olyan jó.
Egyáltalán nem tartós.
Az ötlet nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

Egyáltalán nem tartós.
Az ötlet nem rossz.

Eszter555

2020. november 24.

Hányszor de hányszor mondogattam anno, hogy miért nem készít a cég az egyedi nivea illatú krémjéből parfümöt, mert azt én mennyire imadnám... És tessék itt van. IMÁDOM🤗🙏Aki ismeri a kék krémet nem kell magyarázni,fantasztikus illat,maga a tisztaság illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 24.

agoca

2020. november 9.

A klasszikus Nivea illat EDT formában, se több se kevesebb. Akinek az bejön, most sem fog csalódni. A tartóssága a legnagyobb hibája (ezért minusz 1 csillag), mert hogy olyan nincs is neki. Így is imádom magamra fújni, mert az a pár perc amikor körbeölel, az mindent megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 9.

sammy

2020. június 19.

Jujjujj, elvagyok vele, mint a befőtt! Sokáig elsétáltam mellette is, túl sokan írták, hogy nem tart semeddig és volt egy olyan téveszmém, hogy maratoni lecsengés kell nekem feltétlenül. Mindenki tudja, hogy klasszikus kék Nivea, nem egy illatbomba, de az Iperborea sem idéz elő atomfelhőt és nem tart tovább (jellegében nagyon hasonló, árban messze felette - pedig). Épp jókor jött, napokig "zokogtam" a megkésett Shiseido Energizing és Mugler Secret edt szerelem végett, mostanában csupa forgalomból kivont parfümöt találok meg magamnak (ill. Norka találja nekem :D). Nivea nem kárpótol teljesen, de maga a nosztalgia, az imádott és elvesztett gyermekkor része: love, love, love. És ebből még tudok tárazni, aztán ritka kincsként, csillióért ;) adhatom majd tovább egyszer, mert olyan biztos, mint Newton törvényei, hogy a jó illatokat előbb-utóbb bevonják, megváltoztatják, csak a pacsuli uralma örök! :) Már, ha lesz szívem eladni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

maniakusminkes

2020. április 30.

Teszterrel fujtam be magam par hete egy drogeriaban, nagyon nagyon finom puderes tiszta illata van.Eleg tartos egy fel nap utan szagoltam a kezem es erosen lehetett erezni.Kicsit sokalltam az arat ezert nem vettem meg, de biztosan be fogom szerezni mar banom,hogy akkor ott hagytam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 30.

Verona5

2020. március 5.

Kedvenc krémem parfümös üvegbe zárva.
Nyugibogyó, andalító, nosztalgikus.
Esti altatónak is kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 5.

Kedvenc krémem parfümös üvegbe zárva.
Nyugibogyó, andalító, nosztalgikus.
Esti altatónak is kiváló!

Tiziana

2020. február 27.

Kihagyhatatlan. A jó ég tudja hány parfümöm van már, mégsem
tudtam otthagyni.A legzseniálisabb az ötlet maga,hogy egy életérzést
Edt-be sűrítenek, amit a Nivea már több mint 100 éve ad a kék
krémjén keresztül.A 30 ml-s kis fehér korong, egy nagyobb fehér fém
korongban van, ami nagyon szép.Finom visszafogott kis illat, de ezt
nem is az óriás sillage miatt vesszük, inkább csak úgy önmagunknak.
Tiszta nosztalgia és meghittség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

Kihagyhatatlan. A jó ég tudja hány parfümöm van már, mégsem
tudtam otthagyni.A legzseniálisabb az ötlet maga,hogy egy életérzést
Edt-be sűrítenek, amit a Nivea már több mint 100 éve ad a kék
krémjén keresztül.A 30 ml-s kis fehér korong, egy nagyobb fehér fém
korongban van, ami nagyon szép.Finom visszafogott kis illat, de ezt
nem is az óriás sillage miatt vesszük, inkább csak úgy önmagunknak.
Tiszta nosztalgia és meghittség.

albertinablogg

2020. február 18.

Nekem nagyon bejön az illata. Finom, púderes, tiszta. 3 órán át biztosan tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Nekem nagyon bejön az illata. Finom, púderes, tiszta. 3 órán át biztosan tart.

lenochka

2020. február 16.

Nagyon kellemes, tisztaság-érzetet keltő illat!
Csak kár, hogy nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Nagyon kellemes, tisztaság-érzetet keltő illat!
Csak kár, hogy nem tartós.

sorsi83

2020. január 17.

Nagyon tetszik. Imádom a Nivea illatát, csupa jó érzés, jó emlék kötődik hozzá. Valóban nem tartós, de nem olyan nagy vagy nehéz az üveg, hogy ne tudjam magammal vinni, úgyhogy napközben újra tudom fújni. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citronellol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Coumarin, Methyl Benzoate, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methyl Benzoate