Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Vaslady, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2019. január 3.

Kiadás éve: 2015

Illatkategória: virágos

Fejjegyek: levendula, bergamott

Szívjegyek: gyöngyvirág, rózsa, ylang-ylang, frézia

Alapjegyek: szantál, púder

abodri

2019. július 17.

Számomra csalódás ez a parfüm. A karomra fújtam, félóra múlva semmit nem éreztem. A hagyományos kék tégelyes krém is tovább tart a bőrömön, mint ez az edt. Nem szeretem, amikor egy parfümöt sokszor után kell fújni magamon. A 30 ml-s kiszerelést kb. 1 hét alatt elhasználnám ebből. Szerintem túl is van árazva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 17.

szucsnecsilla

2019. július 3.

Csodásan krémes, pont olyan mint a hagyományos Nivea krém illata. Tartóssága lehetne jobb is, de gyakrabban fújom. Most ebben a melegben jobban esik ez, vagy egy citrusos, mint a nehéz, édes-virágos-gyümölcsös, vagy éppen fás-fűszeres illatok. Szóval nekem nagyon bejött, idén nyáron Ő lesz a favorit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 3.

Iminbeauty

2019. június 25.

Én imádtam. Teljes Nivea illat. Az árához képes sokáig tart, és olyan mintha mindig Nivea krémben illatfelhőben lennék. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Martu0508

2019. június 18.

A meleg időszakban nem bírok el semmilyen parfümöt, ezért jött az ötlet hogy egy púderes alapillatú parfümöt vegyek, hogy meglegyen a tisztaságérzetem. Ezt a terméket választottam a könnyű beszerzhetősége miatt. Amilyen érzést vártam tőle, azt abszolút teljesítette, viszont tartósabb lehetne. Szerencsére én nem éreztem eddig semmi szúrósat benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Qwerty

2019. június 14.

Ez az az illat, ami nem volt még rajtam kétszer ugyanolyan. Egyszer klasszikus krémillat, aztán édes krémillat, volt gyümölcsös is, citrusos is. Mire rászántam magam és megvettem, jött a nagy meleg, melegben viszont van benne valami szúrós. A gyereken bezzeg ebben az időben is édes-gyümölcsös-púderes krémillata lett. A fene se érti. Hideg időben imádni fogom, már csak ki kell várni azt 4-5 hónapot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Luiselotte

2019. június 13.

Az utolsó darabot martam fel a közelemben lévő DM- ben , vakvásárlás volt , mert a teszter kopogósra ürült és egy picuri illatfoszlányt sem tudtam kipréselni belőle.
Teljes a szerelem , rajtam tökéletes kék aludobozos Nivea krém illat.
Tartóssága kb. 3-4 óra de erre a vélemények alapján már fel voltam készülve.
Úton van felém a férfi változata aminek olyan a csomagolása mint a klasszikus after shave balzsamnak, ajándéknak szánom a másik felemnek , de nem fogom kibírni, hogy ne próbáljam ki, majd megírom ott a véleményt.
A Sun verzió is nagyon érdekelne de azt egyelőre nem kapok sehol 😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Teljes a szerelem , rajtam tökéletes kék aludobozos Nivea krém illat.
Tartóssága kb. 3-4 óra de erre a vélemények alapján már fel voltam készülve.
A Sun verzió is nagyon érdekelne de azt egyelőre nem kapok sehol 😔

HBrigi

2019. június 1.

Pont olyan, mint képzeltem. Imádom! Tipikus kék Nivea illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 1.

Pont olyan, mint képzeltem. Imádom! Tipikus kék Nivea illat.

platinakuka

2019. május 31.

Nem túl tartós.
Eleinte Nivea illatú, de ahogy élni kezd, rajtam kicsit szúrós lesz, nem kellemesen körbeölel, mint ahogy remélem.

Érdemes tesztelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Nem túl tartós.

Érdemes tesztelni.

Naspoja

2019. május 27.

Az illata klasszikus, de sajnos hamar mattá válik, igaz még így is kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Az illata klasszikus, de sajnos hamar mattá válik, igaz még így is kellemes.

via0408

2019. május 21.

Imádom, imádom, imádom. Itt vettem krémmánián, méghozzá vakon, és ezennel ez az első olyan illat, amit vakon vásároltam, és tetszik isXD A kifújás után közvetlenül egy az egyben kék Nivea krém, és ez az illat marad is egy darabig, ahogy pedig leszárad, átmegy púderesbe. Lehet, hogy csak az én orromnak, de a vége kifejezetten emlékeztet a Dior Hypnotic Poison EDT-re, amit nem bánok egy cseppet sem, mert az is a polcon van. Csak azt nem tudom, hogy fog szuperálni az illat a nagy melegben, ugyanis ez a száraz, testes púderesség szerintem nem nyárkompatibilis, én pedig direkt nyárra szerettem volna ezt a parfümöt. Ezt még kénytelen leszek kitapasztalni:) Amúgy a tartóssága korrekt, nem egy egész napos parfüm, 4-6 órásnak mondanám, mindenképpen újra kell fújni. A kiterjedése is rendben van. Visszafogott, de ha az ember testápoló illatú parfümöt vesz, nem feltétlenül akarja, hogy a szomszéd szobában is érezzék:) Ez annál intimebb. (Meg hát, amúgy sem szeretem a túl erős parfümöket, szóval engem nem zavar). Összességében tökéletesen boldog vagyok vele, és már azon gondolkodom, hogy beszerzek egy tartalék üveggel, nehogy egyszer csak ne lehessen kapni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citronellol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Coumarin, Methyl Benzoate, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methyl Benzoate