Nivea

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Vaslady, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2019. január 3.

Kiadás éve: 2015

Illatkategória: virágos

Fejjegyek: levendula, bergamott

Szívjegyek: gyöngyvirág, rózsa, ylang-ylang, frézia

Alapjegyek: szantál, púder

Ár: 10 ml - 2.000 Ft + postaköltség , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra

Verona5

2020. március 5.

Kedvenc krémem parfümös üvegbe zárva.
Nyugibogyó, andalító, nosztalgikus.
Esti altatónak is kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 5.

Kedvenc krémem parfümös üvegbe zárva.
Nyugibogyó, andalító, nosztalgikus.
Esti altatónak is kiváló!

Tiziana

2020. február 27.

Kihagyhatatlan. A jó ég tudja hány parfümöm van már, mégsem
tudtam otthagyni.A legzseniálisabb az ötlet maga,hogy egy életérzést
Edt-be sűrítenek, amit a Nivea már több mint 100 éve ad a kék
krémjén keresztül.A 30 ml-s kis fehér korong, egy nagyobb fehér fém
korongban van, ami nagyon szép.Finom visszafogott kis illat, de ezt
nem is az óriás sillage miatt vesszük, inkább csak úgy önmagunknak.
Tiszta nosztalgia és meghittség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

Kihagyhatatlan. A jó ég tudja hány parfümöm van már, mégsem
tudtam otthagyni.A legzseniálisabb az ötlet maga,hogy egy életérzést
Edt-be sűrítenek, amit a Nivea már több mint 100 éve ad a kék
krémjén keresztül.A 30 ml-s kis fehér korong, egy nagyobb fehér fém
korongban van, ami nagyon szép.Finom visszafogott kis illat, de ezt
nem is az óriás sillage miatt vesszük, inkább csak úgy önmagunknak.
Tiszta nosztalgia és meghittség.

Classic

2020. február 26.

Ez az illat nem ott kezdődik, hogy parfüm, nem annál a szónál, hogy EDT. Tudatalattink emlékei elevenülnek meg, amikor magunkra fújjuk, persze, ez a tudatalatti nem is annyira tudatalatti, hiszen, mint többen is írták, a gyermekkor illata, az édesanya illata. Igen. Amikor 30-40 évvel ezelőtt, mikor mi magunk még kislányok voltunk, és alaposan benne jártunk a szocializmusban, nagyon kevés termék volt elérhető, nem volt ekkora kínálati mennyiség, mint napjainkban. De a Nívea szinte valamennyi családanya piperepolcán megtalálható volt. Én most visszarepülök az időben....mondjuk bő 30 évet (most 39 vagyok)...és látom magamat a fürdőszobánkban, amint a tükör előtt állok, falra szerelt kis tükör, három részre van tagolva, mindegyik része kis ajtó, kinyitható, belül apró polcok a családi (!), azaz valóban az egész családi kozmetikumok tárolására, mert régen nem volt ennyi kacat az emberek birtokában, a nők, férfiak mind beérték pár, de biztos, bevált termékkel. Igy volt ez nálunk is....állok a tükör előtt, kinyitom, ott van bent egy kis sötétkék tégelyes Nívea, anyukám állandó kelléke, esténként fürdés után ezt kente az arcára jó vastagon. Hogy ennek köszönhető-e vagy a genetikának, nem tudom, de mind a mai napig nagyon szép arcbőre van. Mikor esténként megpusziltam, csak úgy áradt belőle ez az illat. Persze, azért körbenéztem a tükörbe rejtett kis polcokon, miféle kincseket rejtenek még, rúzs, szemhéjpúder, pirosító, száraz sampon... :-) Emlékszem, a középső polc volt anyukámé, a jobb oldali apukámé, amikor pedig már egy picit nagyobb voltam, a bal lett az enyém (hogy a bátyám hol tárolta a dolgait, arra nem emlékszem, vélhetően apukáméból vett mindig). A krémből én is használtam olykor egy keveset, gyógyászati célból is, amikor a számat vagy a kezemet nagyon kifújta a hideg szél. És hosszú-hosszú évekig csak ez volt, csak ez a krém, belevésődve az ember agyába, és ezzel azonosítva az anyaillatot. Mit is ígér a parfüm? Tisztaságot, frissességet, nyugalmat. Igen, ezt mind megkapja az ember, de én még hozzátenném, hogy nosztalgiát, emlékeket is, mert az ugyan igaz, hogy manapság ugyanúgy használjuk a Níveát, mint évtizedekkel ezelőtt, de azért mégis, nekünk, harmincas-negyvenes éveinkben járó nőknek ez egyben édesanyánk illata is, szinte látjuk, halljuk, érezzük őt, még ha épp nem is vagyunk vele. Ezért ez a parfüm nemcsak altatóparfüm, de nyugtatóparfüm is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 26.

albertinablogg

2020. február 18.

Nekem nagyon bejön az illata. Finom, púderes, tiszta. 3 órán át biztosan tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Nekem nagyon bejön az illata. Finom, púderes, tiszta. 3 órán át biztosan tart.

lenochka

2020. február 16.

Nagyon kellemes, tisztaság-érzetet keltő illat!
Csak kár, hogy nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Nagyon kellemes, tisztaság-érzetet keltő illat!
Csak kár, hogy nem tartós.

sorsi83

2020. január 17.

Nagyon tetszik. Imádom a Nivea illatát, csupa jó érzés, jó emlék kötődik hozzá. Valóban nem tartós, de nem olyan nagy vagy nehéz az üveg, hogy ne tudjam magammal vinni, úgyhogy napközben újra tudom fújni. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

Amea

2019. december 4.

Kék tégelyes nivea nosztalgiaillat. Pont annyira kellemes, mint a krém illata, pont annyira illékony.
Nem tartós, nem nagyágyú, nem világmegváltó különlegesség, de ettől még örülök neki, hogy hozzám került. Anyu sok évig használta a krémet, ezért bennem kellemes emlékeket idéz. Csak ennyi, nekem megérte.
Ha parfümként értékelném, gyenge kettes lenne, de én az emlékeket vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 4.

Ha parfümként értékelném, gyenge kettes lenne, de én az emlékeket vettem meg.

fuica

2019. november 16.

Kifujaskor 1 az 1ben Nivea krem.
Leszaradaskor kisse citrusos, kellemes tisztasagillat.
A tartossaga a gyenge pontja. 1-2 orat bir max.
Kellemes, rohangalos, nagy dolgokat ne varjunk tole, de amire letrehoztak, azt nyujtja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Kifujaskor 1 az 1ben Nivea krem.
Leszaradaskor kisse citrusos, kellemes tisztasagillat.
A tartossaga a gyenge pontja. 1-2 orat bir max.

Zsedit

2019. november 15.

Szuper nivea illat, télen-nyáron viselhető. Lehetne tartósabb....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

Szuper nivea illat, télen-nyáron viselhető. Lehetne tartósabb....

andrea91

2019. szeptember 18.

sajnos ez nem olyan mint a nivea krém illata, sokkal 'parfümösebb' meg szúrósabb, orrbavágósabb, egy darabig, aztán semmi(szerencsére..) így hát örömömre szolgál hogy hamar túltehettem magam rajta.:) azért nem 1 cs mert azt az igazán bántó dolgoknak szoktam adni mínusz hijan de azért ez valojaban egy semmivel er fel:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citronellol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Coumarin, Methyl Benzoate, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methyl Benzoate