Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bububebi, Módosítva: 2018. március 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Regeneráló éjszakai arckrém E-vitaminnal és antioxidánssal.

• Segíti a bőr természetes regenerációját az éjszaka folyamán.
  • Gyorsan felszívódik és hidratálja a bőrt.
  • Segít megvédeni a bőrt az oxidatív stressztől és a szabadgyökök kialakulásától.
  • Könnyű formulájának köszönhetően felfrissíti az arcbőrt.

Vienszy

2021. június 7.

Száraz bőrt valóban regenerálja. Viszont állagban könnyedebb krémre számítottam. Felszívódása nem gyors, még akkor sem, hogyha vékonyan viszem fel. A sűrű állaga miatt, olyan érzés , mintha a bőröm nehezebben lélegezne. (Téli évszakban időnként jó sos segítségre)
Tapasztalat alapján, vízhiányos bőrre nem a legjobb választás; inkább zsírhiányos szárazságra ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

ziza27

2020. január 20.

Valóban nagyon nehéz krém és szerintem egyáltalán nem szívódik fel gyorsan, mivel sokáig ragacsos/zsíros érzetet hagy maga után. Jobb szerettem volna egy könnyedebb éjszakai krémet, de tény, hogy amióta használom, szép puha, egyenletes és táplált a bőröm, és nem is húzódik, pedig ilyenkor télen szokott. Közvetlenül fürdés után nagyon kis mennyiséget kenek belőle az arcomra, majd valamivel többet a nyakra és a dekoltázsra. Nekem szerencsére nem lett pattanásos az arcom tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

seasalt

2020. január 14.

Nagyon nehéz, zsíros, semmit nem szív be belőle a bőröm, hidratásást sem érzek, csak ragadok órák hosszat. A sima care cream is jobban bejött éjszakai krémnek. Furcsa, mert a rózsaszín nappalija bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

csyngo

2020. január 14.

Meglepődve olvasom a véleményeket. Nekem nagyon bevált. A nappali társával együtt használom, mindkettő sokat segített a bőröm állapotán. Szeretem az illatát és nekem az állagával sincs bajom. Ha érzem hogy kell egy kis extra a bőrömnek éjszakára akkor kicsit vastagabban viszem fel, de ez nem szokott negatív hatásokkal járni. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

sunbazsi

2019. július 17.

Már több mint fél éve használom és nagyon elégedett vagyok a hatásával, imádom a Nivea termékeket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 17.

Andii017

2019. július 15.

Egyáltalán nem szívódik be a bőrbe, ez miatt nagyon kényelmetlen az alvás,mert nem akarok semmit összekenni. Nem vagyok az a típus, aki gyakran kipattanásosodik,de ettől a terméktől sok pattanásom lett,ronda lett a bőröm. Habár amikor felkenem kellemes érzés,de ez nem változtat semmit a véleményemen. Nem venném újra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

Pumpkinpie

2019. április 15.

Kombinált bőrömet kb befullasztotta. Zsíros fényes, elnehezedett bőröm lett, eltömítette a pórusaimat és kipattogtam tőle. Finom friss uborkás illata van de nálam ennyi volt a pozitívum. Nagyon nem vált be, így újra sem fogom venni. 😓

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Kuro

2019. április 15.

én is védem a krémet: számomra teljesen jól működött, pedig két rétegben is felvittem a kipróbálás éjszakáján. egy nagyon kis mennyiség elég, szépen szétterül az arcon, de a melegben beizzadhat a bőr. számomra korrektül hozta a várt dolgokat: hidratált és még a pirosságot is csökkentette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

zsofiakrly

2019. február 28.

Ez volt az első arckém, amit kipróbáltam, nekem bevált. Télen használtam minden este, jó érzés volt a kiszáradt bőrömnek. Csak azért nem vettem újra, mert érdekeltek egyéb krémek is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

adriennforgacs996

2019. február 4.

Nekem nagyon nem vált be. Rettenetesen zsíros lett a bőröm tőle, kipattogtam. Nagyon rossz hatással volt a bőrömre. Azóta a problémákkal küzdök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Antioxidánsok: Glucosylrutin, Isoquercitrin, Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.