Nivea

Ár:   695 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. május 20.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

• Kíméletesen tisztít
  •  Hosszantartó tisztaságérzetet nyújt
  •  Hidratálja a bőrt
  •  Zselés állag
  •  Zamatos gyümölcsillat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

wildrose

2021. szeptember 9.

Kellemes, egzotikus, gyümölcsös, de nem túl intenzív illatú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 9.

kamillaanemeth

2021. július 2.

hát elmaradt a nagy "hűha", pedig a csomagolás alapján egy igazi trópusi gyümölcsös bombának tűnt. gyümölcsös, de nem valami nagy szám, ráadásul mivel azt gondoltam, hogy majd nagyobb mennyiséggel előcsalogatom az illatot (nem), így gyorsan is fogy. nem kár érte, elhasználom, aztán remélem sikerül jobban választani legközelebb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Bettina1984

2021. június 22.

A csomagolása megnyerő, nem egy nagy durranás, azt gondoltam, majd a tus alatt kibontakozik, de alul maradt.
Valamennyire frissít.
Érdekes, a Nivea deók jól teljesítenek nálam, de tusfürdőkben eléggé gyengén teljesít a márka
Idén sem durrantott nagyot a Nivea limitált termékek területén.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 22.

Valamennyire frissít.
Idén sem durrantott nagyot a Nivea limitált termékek területén.

Ophelia

2021. június 21.

Kicsit átütőbb trópusi illatra számítottam a cimkén lévő gyümölcsök alapján, de amúgy kellemes nyárias illatú, frissítő. Minimálisan szárít, nem lesz óriási kedvenc, átlagos Nivea tusi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.