Nivea

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

"Legyél úttörő a szemfesték gyors és precíz eltávolításában. A MicelAIR® komplex és a fekete tea kivonat esélyt sem adnak a vízálló sminknek és a szempillaspirálnak. Elég felrázni, felvinni és finoman letörölni. Tökéletes sminkeltávolítás zsíros filmréteg és dörzsölés nélkül."

Parfümmentes.

Ár: 1000 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Postázom is szívesen, előreutalást követően, választott postázási módon (Foxpost, MPL csomagautomata, postán maradó csomag).
Ár: 1200 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

Zsan31

2021. március 16.

Nagyon nem szerettem! Alig vártam, hogy elfogyjon ez is. Hiába is próbálkozok a márka arcra-szemre szánt termékeivel valahogy nem jönnek be nekem. Vízálló terméket nem használok és így arról nem tudok nyilatkozni, de a sima szemfestéket sem szedi le normálisan. Spirál lemosáskor általában egy pár mp-re ráteszem először a vattakorongot a szememre, hogy “lazítson”, de ez a termék semmit nem csinál. Nagyon kell dörzsölni, hogy valamit leszedjen...ellenben csíp. Az ára borsos ezek alapján, hogy kb. a “csapba öntöm”. A flakon és az állag az egyetlen értékelhető részemről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

raingirl

2020. október 6.

Nem csípte a szemem, nem hagyott zavaró réteget maga után és a (nem vízálló) sminkemet is szépen leszedte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Dilachka

2020. február 12.

Nekem eddig ez vált be a legjobban!
Jól eltávolítja a szemfestéket,nem csíp ,nem olajos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

Nekem eddig ez vált be a legjobban!
Jól eltávolítja a szemfestéket,nem csíp ,nem olajos.

Aquila

2019. október 17.

Nem használok vízálló sminket, így arról nem tudok nyilatkozni, viszont a hagyományos szemfestéket nekem nagyon szépen leszedi, nem kell dörzsölni sem, igaz, ha egy kicsit több a festék, akkor több is kell a korongra belőle. Nem jobb mint a kék színű de hasonlóan teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

odrey

2019. április 15.

Az uj spiralomat nem szedte le a nivea erzekeny szemre való lemosoja. Kuponnal nagyon barati aron megvettem emezt, hatha! Egy konnyed mozdulattal levitte az összes festeket, nem csip, nem neheziti el a szemem, nem olajos! Nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Lyne

2019. március 7.

Egyszerűen nem tudom megérteni, mi értelme vízálló szemfestéklemosóként árulni egy terméket, amikor NEM AZ!!! Azt ugyanis ne nevezzük vízálló sminklemosónak, hogy a tarkómon lyukad ki a szemem, mire leküzdöm magamról a szemfestéket, s még akkor is darabokban vánszorog le a szememről... Akinek ez bevált, az biztos benne, hogy vízálló szemfestéket használ???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Bb.Sophie

2019. január 20.

Nem lett a kedvencem... :( A csomagolása és az állaga tetszik, de nekem irritálja a bőrömet, nem kellemes használni. A vízálló és tartós sminket lehozza, de másnap reggel ugyanúgy szürke/ fekete sáv van a szemem alatt. A méretét tekintve az árát kifejezetten felháborítónak tartom, szerencsére 50%-os kuponnal vettem de még annyiért sem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Martina1330

2018. október 25.

Egyik barátnőm adta nekem, mert neki nem szedett le semmit vègülis ezt nálam is teljesìtette semmit nemlehet vele leszedni csak ha izombol dörzsölsz vele ami annyira nemjò a bőrnek ès ha vègül lekìnlòdtad vele a sminket a szemem alatt akkor is fekete marad nem hozza le. Mèg jò hogy nem èn fizettem èrte mert nem èr semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

zsuzsanna.tabori

2018. október 19.

Manna szappannal szoktam esténként arcot mosni, de ha sminkelek a szappan kevésnek bizonyul, ezért is vettem ezt hogy maradéktalanul leszedjem az alapozó és a bronzosito maradványait. Remekül teszi a dolgát viszont szemre valóban nem sokat ér... arra két fázisú tisztítója tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Indira

2018. október 18.

Már kb 2 hete használom, sztem egyenesen szuper. A Nivea másik 2 fázisúját használtam eddig főleg, az csípte azért a szemem, EZ NEM.
Kicsit fura h mivel színtelen alig látom mennyit nyomtam a vattára, de ennyi a negatívum csak, ami igazából pozitív, mivel nincs benne színezék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 18.

Szintetikus színező anyag. (Lila)