Nivea

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

"Legyél úttörő a szemfesték gyors és precíz eltávolításában. A MicelAIR® komplex és a fekete tea kivonat esélyt sem adnak a vízálló sminknek és a szempillaspirálnak. Elég felrázni, felvinni és finoman letörölni. Tökéletes sminkeltávolítás zsíros filmréteg és dörzsölés nélkül."

Parfümmentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Trixi

Korcsoport: >54
2022. január 27.

A vízálló szempillaspirált csak hosszas áztatás, dörzsölgetés után oldja fel (Lancome Hypnose), és még akkor is marad belőle annyi, hogy a szemránckrém felvitele után reggel pandaszemmel ébredjek. (Bezzeg a szemránckrém gond nélkül leoldja a spirált.) Pozitív, hogy parfümmentes, és nem irritálja a szemem, de a dörzsölgetés nem tesz jót a szem alatti érzékeny bőrnek, nem eléggé hatékony ez a lemosó. A Balea kétfázisú lemosója remekül eltávolítja a vízálló spirált, csak éppen az olaja irritálja a szemem. A Baleát szoktam ezzel eltávolítani leginkább. (Őrület, hogy már a szemre is double-cleansing kell, nem? Nesze neked spórolás és bolygó megóvása.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. január 27.

KezdoManias

2022. január 15.

Kb. két év után gondoltam, hogy lecserélem az Estee Lauder szemfestéklemosómat egy könnyen elérhető és kedvezőbb árú drogériás helyettesítőre, viszont ezzel a termékkel sajnos nem jártam sikerrel.
Nem használok extrém erős vagy tartós szemsmink terméket, max. a néha használt Nyx szemceruzám vízálló. Sem a spirált (most épp Anastasia BH Lash Brag és Maybelline Sky High), sem ezt az említett ceruzát, sem a két típusú tust, amivel teszteltem (Guerlain Mad eyes, és L'oreal) nem hozza le maradéktalanul. Próbálkoztam tiszta vizes "előmosást" követően és közvetlenül "száraz szemre", mindkét esetben vattapamacsra locsálva. Mindig maradt valami az alsó szempillasor alatt, amit vattapálcikával kellett külön krémmel eltávolítanom, vagy legkésőbb reggelre lettem panda minden igyekezetem ellenére.
Kipróbálom majd azért a kék színű, kétfázisú Nivea lemosót is, hátha azzal jobban járok. Ha nem, akkor be kell látnom, hogy ismét az EL csoport bevételeit kell gyarapítanom, vagy használom a mikroszálas korongjaimat, amit bár valahogy nem szeretek, de mégis egész eredményesnek tartom.
Három csilag azért, mert könnyen elérhető, jó árú, modern a megjelenés, és vannak persze ennél rosszabbul teljesítő lemosók is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 15.

Szeos

2021. december 22.

Nagyon bevált ez a micellás víz is, de a nagytesóját szoktam használni. Szépen eltávolítja a sminket, nem kell dörzsölni, cibálni a bőrömet. Nem irritál, nem hagy semmilyen réteget. Utazáshoz nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 22.

Zsan31

2021. március 16.

Nagyon nem szerettem! Alig vártam, hogy elfogyjon ez is. Hiába is próbálkozok a márka arcra-szemre szánt termékeivel valahogy nem jönnek be nekem. Vízálló terméket nem használok és így arról nem tudok nyilatkozni, de a sima szemfestéket sem szedi le normálisan. Spirál lemosáskor általában egy pár mp-re ráteszem először a vattakorongot a szememre, hogy “lazítson”, de ez a termék semmit nem csinál. Nagyon kell dörzsölni, hogy valamit leszedjen...ellenben csíp. Az ára borsos ezek alapján, hogy kb. a “csapba öntöm”. A flakon és az állag az egyetlen értékelhető részemről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

raingirl

2020. október 6.

Nem csípte a szemem, nem hagyott zavaró réteget maga után és a (nem vízálló) sminkemet is szépen leszedte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Dilachka

2020. február 12.

Nekem eddig ez vált be a legjobban!
Jól eltávolítja a szemfestéket,nem csíp ,nem olajos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

Nekem eddig ez vált be a legjobban!
Jól eltávolítja a szemfestéket,nem csíp ,nem olajos.

Aquila

2019. október 17.

Nem használok vízálló sminket, így arról nem tudok nyilatkozni, viszont a hagyományos szemfestéket nekem nagyon szépen leszedi, nem kell dörzsölni sem, igaz, ha egy kicsit több a festék, akkor több is kell a korongra belőle. Nem jobb mint a kék színű de hasonlóan teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

odrey

2019. április 15.

Az uj spiralomat nem szedte le a nivea erzekeny szemre való lemosoja. Kuponnal nagyon barati aron megvettem emezt, hatha! Egy konnyed mozdulattal levitte az összes festeket, nem csip, nem neheziti el a szemem, nem olajos! Nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Lyne

2019. március 7.

Egyszerűen nem tudom megérteni, mi értelme vízálló szemfestéklemosóként árulni egy terméket, amikor NEM AZ!!! Azt ugyanis ne nevezzük vízálló sminklemosónak, hogy a tarkómon lyukad ki a szemem, mire leküzdöm magamról a szemfestéket, s még akkor is darabokban vánszorog le a szememről... Akinek ez bevált, az biztos benne, hogy vízálló szemfestéket használ???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Bb.Sophie

2019. január 20.

Nem lett a kedvencem... :( A csomagolása és az állaga tetszik, de nekem irritálja a bőrömet, nem kellemes használni. A vízálló és tartós sminket lehozza, de másnap reggel ugyanúgy szürke/ fekete sáv van a szemem alatt. A méretét tekintve az árát kifejezetten felháborítónak tartom, szerencsére 50%-os kuponnal vettem de még annyiért sem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

Szintetikus színező anyag. (Lila)