Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mihrek, Módosítva: 2014. május 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A bio argánolajat és bojtorján-kivonatot tartalmazó formula 2 héten belül érezhetően feszesíti, valamint intenzíven és hosszan tartóan hidratálja a bőrt. Ápolja és feszesítse bőrét a 95%-ban természetes eredetű formulával, ami feszesíti és intezíven hidratálja  a bőrt, hogy az finom és puha maradjon egész nap. 2 héten belül érezhetően javul a bőr rugalmassága, feszesebbé válik.

Parabén-, szilikon-, színezék-, ásványi olajmentes összetétel.

mihrek

2014. június 1.

Én is a Müllerben vettem, az árára sajnos nem emlékszem pontosan, de azt hiszem, olyan 1000-1500 Ft körül mozgott, de kuponnal vettem, szóval ebből még jött le valamennyi.
Én is nagyon meg vagyok vele elégedve, a feszesítő hatását is lehet érezni, tömörebb és egyenletesebb tőle a bőröm, a minimális narancsbőrömet nekem elég jól lesimította, mondjuk mostanában tudatosan több vizet iszok, és többet mozgok, futni is járok, de szerintem ez a krém is javított az összképen.
Én a lábamra, combomra csípőmre használom csak, de bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Én a lábamra, combomra csípőmre használom csak, de bevált :)

csikosmatyas

2014. június 1.

Müllerben vásároltam a "hagyományos" kék NIVEA krém nyári alternatívájaként. Eddig nagyon elégedett vagyok vele. Megfelelően hidratál, kézre-lábra szoktam használni lefekvés előtt, és reggelre mindig pihe-puha a bőröm, nincs kellemetlen zsíros, csúszós hatás. Az illata összhangban van a többi P&N termékkel. Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.