Nivea

Ár:   695 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. május 20.

Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Pocika17

2021. szeptember 30.

Nyáron használtam, kellemes virágos parfümös illata van, ami 1-2 órára megmaradt a bőrömön. Rajtam kicsit maszkulin illatú is volt, de nem zavart, megszoktam. Jól tisztít, nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Anita1984

2021. szeptember 19.

Szokásos Nivea minőség, extra finom parfümös illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Szokásos Nivea minőség, extra finom parfümös illat.

wildrose

2021. augusztus 24.

Kellemes, diszkrét illatú, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárítja a bőrt. Szívesen használtam, de egy kicsit többet vártam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Asztraia

2021. július 18.

Imádom a Nivea limitált kiadásait, mint mindegyiknek, ennek is nagyon finom parfüm illata van. Konkrétan az egyik nyári tavaszi parfümöm köszön vissza benne.
Hidratál, puhít, illatos, tehát Nivea minőség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 18.

Hidratál, puhít, illatos, tehát Nivea minőség :)

Csokiskeksz

2021. július 4.

Nekem ez az illat nagyon bejön! Kellemes, virágos, kicsit bogyós-gyümölcsös, összességében nagyon nyárias. Sajnos nem túl tartós a bőrömön, de egyébként ár-érték arányban jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 4.

hógolyó

2021. július 3.

szuper illat! Kellemes a tusolás vele, nem számít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 3.

szuper illat! Kellemes a tusolás vele, nem számít!

fdancsi

2021. június 30.

Nagyon kellemes, nyári illata van, nem szárítja a bőrt. 🌸

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 30.

Nagyon kellemes, nyári illata van, nem szárítja a bőrt. 🌸

Angiebae82

2021. június 25.

Nagyon finom parümillattá alakul a bőrön zuhanyzás után. Nyárra tökéletes:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 25.

Nagyon finom parümillattá alakul a bőrön zuhanyzás után. Nyárra tökéletes:)