Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. január 27.

Kategória:   Dezodorok

24 órás hatékony dezodoráló védelem friss, férfias illattal. Alkohol-, színezőanyag-, és tartósítószermentes.

Tatsuya

2017. május 26.

Kellemes, friss, citrusos illata van, alumentes korszakomban hasznaltam el ket deo-sticket. Egyetlen negativuma hogy gyorsan fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

icecave

2013. április 11.

Nagyon szeretem, nem szárítja szét a bőrt. Kicsit lassan szárad, de cserébe nem olyan "agresszív". Frissen borotvált bőrt sem bánt. A nagyon meleg napokon azonban kevésnek bizonyulhat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 11.

Nefertiti

2012. január 28.

Az en paromnak nem igazan jott be, pedig o sem egy izzados tipus. De jo pont mivel alu mentes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

felicitas

2012. január 17.

Párom használja, mert alumíniummentes. Nem nagyon izzadós (a szerencsés), ezt is csak ritkán kencézi. Neki megfelel, nekem szintén, mert legalább nem ájulok el a tömény parfüm illattól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 17.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-8, Persea Gratissima (Avocado) Oil