Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Vanília, Módosítva: 2015. június 22.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújt.

bendi13

Korcsoport: < 18
2017. július 10.

Sajnos izzadás gátlónak én sem nevezném, mivel én még jobban izzadtam tőle...de az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 10.

Vanília

2015. június 21.

A férjem nagy kedvence. Rengeteg márkát kipróbált, mert tesztelte, hogy alumentes és bőrbarátabb márkák ugyanolyan hatékonyak lehetnek-e, de nem váltak be. Szóval a próbálkozások után mindig visszatér ehhez a dezodorhoz, aminek az illatát én is szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 21.

MarosGergo

2014. február 22.

Hatalmas csalódás a részemről ! Az illata az nagyon jó de az izzadásgátló hatása... Jobban izzad a bőröm! Katasztrófa! De viszont a golyós dezodorja ennek a termékek nagyon jó,az használ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 22.

jetroh

2013. december 26.

Izzadásgátlónak nem jó,de a kellemetlen szagot elnyomja.Ár/érték arányban nem éri meg.Ilyet egy bóvlibb termék is tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

t.flora

2013. július 5.

Édes Szerelmemnek ez az aktuális kedvence, és hát nekem is :) imádom ezt az illatot, imádok hozzábújni, és érezni.. :) Bár szerintem minden illatért rajongok, ha Rajta érzem, mert már a bőrének illatáért is oda vagyok alapból, de ez az egyik legjobb eddig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.