Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2015. november 3.

Kategória:   Dezodorok

Éld át az üdítő frissesség és megbízható tartós védelem érzését egész napon át!

Ár: 250 , Eladó: Durcimokus
Állapot: 2-szer próbált , Helyszín: Szombathely , fizetés: Foxpost, posta, személyes átvétel = banki átutalás, készpénz
Szilviams0118

2019. augusztus 27.

szerintem hozza amit ígér, nekem megfelel, egyedül nekem az illata kicsit erős vagy zavaró

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Natureve

2019. június 3.

Nekem bevált. Alapvetően magamnak szoktam elkészíteni a dezodoromat (szódabikarbóna , kókuszzsír, teafa olaj és kukoricakeményítőből) ami A nyári napokon is “szagmentesít”. Nyilván ezeknek a házi minden mentes a dolgoknak az a lényege, hogy nem gátolják az izzadság távozását. Ha nincsen kedvem kutyulni az Alverde men citrusos dezodorát használom, ami nem mindig volt elég. Elég nagy Nivea párti vagyok így gondoltam kipróbálom ezt az alumínium mentes dezodort is. Reggel bekenem vele magam, végig tolok vele egy esti Spinninget és nem vagyok büdös. Számomra ez elég bizonyíték, hogy működik, és nekem nem hátrány, ha “vizet izzadok”, mert legalább látom, hogy nem tömíti el a pólusaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

berry

2018. október 29.

Egy teljesen hirtelen ötlettől vezérelve cseréltem az évek óta bevált és használt Borotalco-mat, mert ráuntam az illatára. Üvegből tök jó illata van, ráadásul még alumínium mentes is, tuti jóban leszünk.....gondoltam én. Ennél rosszabb dezodorral életemben nem találkoztam!! Az oké, hogy az átlagnál izzadósabb vagyok, de esküszöm ennyire még én se izzadok magamtól :D Kb. 1,5 óra alatt olyan penetráns állott izzadságszagom lett tőle, hogy komolyan elgondolkoztam, hogy valami hormon dolog lehet mert ez nagyon durva. Aztán rájöttem, hogy lehet az új "szeretett" Niveám az amitől ragadok és izzadok. Tényleg senkinek nem ajánlom, messziről kerüljétek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

aurum

2018. október 8.

Nagy nagy csalódás. Semmi jót nem találok benne. nem szárad meg, nem csökkenti az izzadást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

izabella73

2018. szeptember 7.

Eredetileg a már bevált aloe verás deot szerettem volna megvenni,de mivel az nem volt kapható,és megláttam hogy ez is aluminium mentes,ráadásul pont akciós,így ezt választottam helyette.Sajnos nem igazán vált be,pedig Nivea,gondoltam nem lehet olyan rossz...Csípte a bőrömet,és még fél óra után sem száradt meg.Illata se tetszik,valahogy túl férfiasnak találom,de azt még megszoktam volna.Dezodoráló hatása nekem elegendő lenne,főleg az őszi és téli időszakra,összetevői is rendben vannak,de összesen ennyi pozitívumot tudok mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

juditfoldesi

2018. július 20.

Az alumínium mentessége miatt vásároltam meg, de sajnos nem vált be. Nem szárad meg és az izzadást sem gátolja. Nekem égető érzést is okozott a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

nikolett

2018. április 13.

Nem tapasztaltam vele semmi negativat, bar nem egy kanikulahoz valo dezodor. Osz-tel, de akkor jo:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

cicaaholdrol

2017. december 17.

A tingli-tangli őszi, kora téli napokra tök jó! Bár nem vagyok patakokban izzadó, testszagom nekem is van... és ez szerintem tök jól kordában tartja. De a nagykabátos-futkosós napokra ez kevés.
Felöltözés előtt egy 5-10 perccel már illik használni, hogy megszáradjon, bár a ruhán foltot nem hagy! Fogyni napi 1x-i használatnál is tényleg gyorsan fogy. Egyelőre maradok ennél, mert alumentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

eszement

2017. október 30.

Finom, diszkrét és nem tolakodóan erős illatú dezodor, hosszú ideje használom már. Sokáig érezhető a hatása. Szívesen ajánlom érzékenyebb, allergiára hajlamos hölgyeknek is! Érdekes, hogy csak most jöttem rá, hogy mennyi Nivea terméket használok, ami eddig valahogy fel sem tűnt...:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

mafalda

2017. szeptember 30.

Teljesen megfelel, gátolja az izzadást, és nem keni be a ruhát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Teljesen megfelel, gátolja az izzadást, és nem keni be a ruhát.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol

Osztriga kagylóhéj kivonat. Bőrjavító és fizikai hámlasztó funkcióva rendelkezik a kozmetikumokban.