Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2015. november 3.

Kategória:   Dezodorok

Éld át az üdítő frissesség és megbízható tartós védelem érzését egész napon át!

Qwerty

2021. július 10.

Ha nem dobtam már ki vagy 10-et úgy általában az alumentesekből mostanában, akkor egyet sem. Úgy egy éve kezdtek nem működni, addig nem volt kivétel nélkül mindegyikkel gond. Használtam szépen, kellett rá a szokásos csipetnyi szódabikabóna, de így szépen kihúzták a napot. Aztán az egyik frissen vásárolt példánytól már büdös voltam, hagytam a márkát, váltottam. Azóta is ez megy, és ez most már feltűnő. A szódabikarbóna sem segít, de hogy is tenné, az baktériumok ellen van, nem vegyszerszag ellen. Ebből is gondolom, hogy a szagforrás nem én vagyok, nekem ilyen szagom sosem volt, nélküle nem vagyok ilyen büdös. Beletehetnek ezekbe valamit, ami hő vagy a bőr kémhatása miatt ipari méretekben bűzlik. A ruháimból sem tudom kimosni.
Azért ehhez a deóhoz írtam le mindezt, mert ez volt az utolsó próbálkozásom, amitől már egy óra múlva méterekről bűzlöttem. A saját illatanyagai csak fokozták mindezt, katasztrófa volt.
Nem tehetek jobbat, próbálkozom tovább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 10.

Nem tehetek jobbat, próbálkozom tovább.

d.anett89

2021. május 5.

Illata kellemes,de más Nivea deoval szemben ettől izzadok rendesen

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

Illata kellemes,de más Nivea deoval szemben ettől izzadok rendesen

KiraRokocza

2021. május 5.

Végre egy alumínium mentes dezodor, ami ér is valamit! Nem hagy izzadni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 5.

Végre egy alumínium mentes dezodor, ami ér is valamit! Nem hagy izzadni

AventurinAnimo

2021. április 14.

Ez volt az első alumínium mentes dezodor amit kipróbáltam, de nekem csalódás volt.
Az illata tetszett, kicsit mentolos/pasis illatként tudnám leírni, viszont nem zavaróan erős. Azonban mindegy milyen időpontban kentem fel, egy óra múlva leizzadtam (alapból is sokat szoktam, de amíg használtam szinte dupla annyit verejtékeztem) Egyet elhasználtam, mert nem akartam pazarolni, de semmiképp nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Juccimo

2020. november 23.

Most már több mint fél éve, hogy csak és kizárólag alumíniummentes dezodorokat használok, és ezt is megvettem kipróbálásra. Egyelőre csak néhány napja használom, és itthonra, ebben a hideg időben egyelőre megfelelő, nem tudom viszont, melegben, rohangálós napokon mit bír ki. Még update-elek, mert én általában feladom a leckét a dezodoroknak...

Ami miatt azonban már most írok, az az illata! Valami elképesztő erős férfias szaga van, nem bírom elviselni. Mivel a golyós deo mellé spray-t is használok (más fajtát), annak az illata szerencsére egy idő után elnyomja, de magában ez valami eszméletlen büdös. Idáig a Dermaflora kókuszos gel stickjét használtam, és vissza is fogok térni hozzá, annak finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

19zsofia90

2020. március 22.

Katasztrófa!
Szerintem kimondottan férfias illata van, fél óra után semmit nem lehet mondjuk ebből érezni csak izzadság szagot.
Egyik alumínium mentes Nivea sem szerepelt még le ennyire nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

Katasztrófa!
Egyik alumínium mentes Nivea sem szerepelt még le ennyire nálam.

Mantra

2019. december 6.

Nagyon elégedett vagyok vele, az első olyan alumínium mentes deo, amitől nem lesz szagom a legnagyobb melegben sem. Már többször újra vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.

Szilviams0118

2019. augusztus 27.

szerintem hozza amit ígér, nekem megfelel, egyedül nekem az illata kicsit erős vagy zavaró

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Natureve

2019. június 3.

Nekem bevált. Alapvetően magamnak szoktam elkészíteni a dezodoromat (szódabikarbóna , kókuszzsír, teafa olaj és kukoricakeményítőből) ami A nyári napokon is “szagmentesít”. Nyilván ezeknek a házi minden mentes a dolgoknak az a lényege, hogy nem gátolják az izzadság távozását. Ha nincsen kedvem kutyulni az Alverde men citrusos dezodorát használom, ami nem mindig volt elég. Elég nagy Nivea párti vagyok így gondoltam kipróbálom ezt az alumínium mentes dezodort is. Reggel bekenem vele magam, végig tolok vele egy esti Spinninget és nem vagyok büdös. Számomra ez elég bizonyíték, hogy működik, és nekem nem hátrány, ha “vizet izzadok”, mert legalább látom, hogy nem tömíti el a pólusaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

berry

2018. október 29.

Egy teljesen hirtelen ötlettől vezérelve cseréltem az évek óta bevált és használt Borotalco-mat, mert ráuntam az illatára. Üvegből tök jó illata van, ráadásul még alumínium mentes is, tuti jóban leszünk.....gondoltam én. Ennél rosszabb dezodorral életemben nem találkoztam!! Az oké, hogy az átlagnál izzadósabb vagyok, de esküszöm ennyire még én se izzadok magamtól :D Kb. 1,5 óra alatt olyan penetráns állott izzadságszagom lett tőle, hogy komolyan elgondolkoztam, hogy valami hormon dolog lehet mert ez nagyon durva. Aztán rájöttem, hogy lehet az új "szeretett" Niveám az amitől ragadok és izzadok. Tényleg senkinek nem ajánlom, messziről kerüljétek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol

Osztriga kagylóhéj kivonat. Bőrjavító és fizikai hámlasztó funkcióva rendelkezik a kozmetikumokban.