Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet feltöltötte: katica22, az összetevőket feltöltötte: Juliet, Módosítva: 2013. január 8.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A normál és enyhén zsíros haj sokszor erőtlennek és élettelennek hat. A Fresh Energy sampon citromfű kivonattal és folyékony keratinnal:

• ápolja és tisztítja a hajat energiával tölti fel, és frissességet kölcsönöz a hajnak.
  • felébreszti érzékszerveidet, és élettelivé varázsolja frizurádat
  • Életteli frizura

rozuska

2013. szeptember 6.

Nyáron erre álltam át, bár korábban nem voltam elájulva a Nivea termékeitől. Nekem beválik, 4. napja nem mostam meg és ha nem lenne holnap alkalom, akkor még simán bírná.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 6.

anikoo

2013. február 19.

Nem rossz zsíros hajra, nem tolja ki a mosás közötti napokat, de nem ront a helyzeten és puha, fényes tőle a hajam. Kellemes, citrusos illattal. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 19.

cs.lau82

2012. december 16.

Kipróbáltam ezt a még újabb Nivea sampont, és ez még jobban tetszik, kifejezetten a zsíros hajra nagyon jó, selymes lesz tőle a hajam, bár 3 naponta ezzel is mosni kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.