Nivea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doriihoran, Módosítva: 2020. március 3.

Kategória:   Dezodorok

Az alumíniumsó nélküli, gyengéd formula tengeri ásványokkal 48 órás dezodoráló hatást fejt ki, miközben hagyja a bőrt lélegezni. Bőrgyógyászatilag igazoltan bőrbarát összetétele hosszan tartó frissességet biztosít. Friss virágillattal véd a kellemetlen testszag ellen.

DianaS

2020. április 4.

Szerettem nyáron használni mindig a táskámban tartózkodott, friss virágos illat. Azt vettem észre mintha a 24 órás deo-k jobbak lennének mint a 48 órásak :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

kesi

2020. március 4.

A zöld színű verzióját használom. Végre egy alumíniumsó mentes dezodor, ami nagyon jó illatú és teszi a dolgát! A dove alumíniummentese nem vált be, szinte megfulladtam tőle, túl "púderesen fújt". Ez a kedvencem, már vagy 5x újravásároltam! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol

Osztriga kagylóhéj kivonat. Bőrjavító és fizikai hámlasztó funkcióva rendelkezik a kozmetikumokban.