Nivea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doriihoran, Módosítva: 2020. március 3.

Kategória:   Dezodorok

Az alumíniumsó nélküli, gyengéd formula tengeri ásványokkal 48 órás dezodoráló hatást fejt ki, miközben hagyja a bőrt lélegezni. Bőrgyógyászatilag igazoltan bőrbarát összetétele hosszan tartó frissességet biztosít. Friss virágillattal véd a kellemetlen testszag ellen.

Dorotii66

2021. március 22.

Nekem nagyon bevált, bár én golyós dezodorral együtt használtam. Az illata intenzív, de mégis kellemes. Külön plusz pont, hogy alumíniumsó mentes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

esztifarkas

2021. február 4.

Az ok, amiért megvettem, hogy alumíniumsó mentes és ez volt a tescoban kapható.
Az illata nagyon erős "virágos", nekem wc-illatosító szagú. Ha használom, utána szellőztetnem kell.
A szag valamelyest megszokható több használat után, de nagyon erős, tartós és nem kellemesen virágos. A hatásáról annyit tudok mondani, hogy hűvös és nem túl stresszes napokra használtam, akkorra megfelelt.

update :nekem nem bírta a stresszes napokat, és nem csak foltos lett a hónaljam, hanem olyan szagom volt, mint aki maratont futott. Keresgélek tovább más mentes deot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Az ok, amiért megvettem, hogy alumíniumsó mentes és ez volt a tescoban kapható.

AVoracsek

2020. október 26.

Megvettem, hogy elvileg minden mentes. De nekem nem vált be. Túl erős az illata, nagyon könnyen foltot hagy a ruhán, és valahogy a nyári nagy melegben egyáltalán nem volt hatásos az izzadás ellen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

Sziszikee58

2020. október 5.

Az egyik leghatásosabb izzadásgátló, amit használtam eddig! Nagyon-nagyon tartós, és kellemes illata is van. Biztosan lesz itthon belőle mindig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 5.

Agnes91P

2020. augusztus 15.

Miután két éve mindkét hónaljamban csomók jelentek meg (nem lett semmi baj belőle hál'istennek, de nagyon megijedtem), úgy döntöttem, nem mérgezem magam tovább alumíniummal. Többfélét kipróbáltam, és mindegyiket borzasztó rossznak találtam. Ez és a kék verziója viszont már közelíti az alusok szintjét. Max egyszer fújom újra nap közben, nem leszek büdi, és nem olyan erős az illata sem, hogy ne lehessen mellette parfümözni. Az alkohol benne egyáltalán nem zavar, valami kell bele, ami hasson. Nem szőrtelenítés után kell használni és kész. Szóval nagyon megkönnyebbültem, hogy megtaláltam az alumíniummentes dezodort, amit hosszú távon is tudok használni. Azóta már szépen kiürültek az alumíniumsók a szervezetemből és nem is tért vissza a probléma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

flowing

2020. július 6.

A zöld és kék színű verzióját 2-3 éve használom, nem térnék át másra. Nagy melegben előfordul hogy újrafújom magam, de inkább ezt választom, mint az alus dezodorokat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Tundi777

2020. június 25.

Szeretem a púderes illatát de át tudom izzadni a nagyon nagy melegben. De amúgy effektív.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 25.

DianaS

2020. április 4.

Szerettem nyáron használni mindig a táskámban tartózkodott, friss virágos illat. Azt vettem észre mintha a 24 órás deo-k jobbak lennének mint a 48 órásak :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

kesi

2020. március 4.

A zöld színű verzióját használom. Végre egy alumíniumsó mentes dezodor, ami nagyon jó illatú és teszi a dolgát! A dove alumíniummentese nem vált be, szinte megfulladtam tőle, túl "púderesen fújt". Ez a kedvencem, már vagy 5x újravásároltam! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol

Osztriga kagylóhéj kivonat. Bőrjavító és fizikai hámlasztó funkcióva rendelkezik a kozmetikumokban.