Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagy.nikike, Módosítva: 2015. május 8.

Kategória:   Dezodorok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

ZemanTimi

2019. július 17.

A legnagyobb rohanásban is kiválóan teljesít.Nem bántja az érzékeny bőrt.Jó sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Lánghajú

2019. június 26.

Megvettem háromféle Nivea dezodort úgy, hogy nem próbáltam ki a boltban. Ennek a fresh flower deonak kellemetlenül édes szaga van, de azért el akartam használni.Aztán olyan történt, mint még soha.A hónaljam szinte égett, mikor befújtam vele, és egy idő után
fájdalmas vörös csíkok jelentek meg.Semmi más új kozmetikai terméket nem használtam,ami okozhatta volna, csak ezt és a világoskék Nivea Fresh dezodort és nem különösebben érzékeny a bőröm. Most megyek majd vele bőrgyógyászhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

Zsancaka

2019. február 7.

Alumíniummentes dezodorra akartam mindenképpen áttérni, őt választottam.. Megbántam, mert nagyon erős szag van. Egyszerűen egész nap éreztem magamon, kb 4-5 napig bírtam használni, utána úgy döntöttem, hogy nem szenvedtettem tovább magam (és a környezetem :D )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Zizi99

2018. június 18.

Hatását tekintve azt hozza, amit várok tőle: nem leszek “szagos”. Aluminium mentes, ami tök jó. Ami miatt kevés pont jár, az a borzasztó virágszaga...nem illat, szag. Szerencsére nem tart sokáig. Boltban nem tudtam kipróbálni, de annyira tömény, hogy nekem nagyon sok. Végülis elfújkáltam, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

aurum

2018. március 19.

Nekem tetszik az illata, de párom megkérdezte mit fújtam magamra, mert majd meg fulladt. :D Az illatával nem is lett volna baja, de nagyon erős. Egyébként sokáig tart. Elhasználom, de nem tudom újra veszem e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Mercicke

2018. január 8.

Elsősorban azért vettem meg, mert alumínium mentes, amire sajnos allergiás vagyok (Elvileg, ezt az orvos mondta, de lehet, hogy valami egyéb összetevő van a dolog hátterében....)Több féle dezodort kipróbáltam már, méregdrága gyógyszertáras, 3-4000 ft-os dezodorokról van szó, és mindtől előjött az allergiám! Nagyon elszomorodtam, de hallottam mástól a nivea alu-mentes dezodorjáról így megvettem. Nem csalódtam benne, mióta ezt használom még egyszer sem jött ki az allergiám. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

knoemi

2017. szeptember 26.

Kicsit furcsállom az értékeléseket. Alumíniummentes dezodort keresve találtam rá, amik között igenis jó alternatíva. Az illata valóban kicsit tömény és a hatása sem a legjobb, de nálam még így is az egész jó kategóriába tartozik. Nem viszketek tőle, nem szárít és ha tartósabb lenne, imádnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

juditkaa70

2017. július 27.

A bőrömre fújtam mielőtt megvásároltam volna,,de a polcon maradt. Borzasztóan émelygős virág illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 27.

Liana88

2017. június 14.

Meg vagyok vele elégedve! Az illatát több órával később is érzem. Nálam egész jól teljesít, eddig talán a legjobb az alumíniumtól mentesek közül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

katagi

2017. február 7.

Izzadásgátló hatása konkrétan nulla (pedig én még nem is vagyok az az izzadós fajta!!), az illata jó, bár kissé "szúrós", és nem fedi el az izzadságillatot. Jah, majd légfrissítőnek jó lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol

Osztriga kagylóhéj kivonat. Bőrjavító és fizikai hámlasztó funkcióva rendelkezik a kozmetikumokban.