Nivea

Ár:   718 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 718 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 718 Ft

Tengeriásvány-tartalmával megbízható dezodoráló védelmet nyújt 24 órán keresztül és kellemes frissességet biztosít. Színezőanyag-mentes. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 718 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
enciike5

2019. augusztus 18.

Használat után nagyon égeti a bőröm. Az illatával nem lenne baj, de az égetés miatt nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

szpetra0615

2019. augusztus 6.

Kb 1 óra elteltével még büdösebbet izzadok tőle mint nélküle. Nagyon nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Lánghajú

2019. június 26.

Nálam kiütéseket okozott.Pár nap használat után elkezdett égni a hónaljam, aztán bevörösödött. Eddig a Nivea számomra bombabiztos márka volt, de ezzel, meg a fresh flower párjával nagyot csalódtam a márkában.Sose voltam még dezodorra allergiás.Nem tudom mi a frászt raktak bele ezekbe az újakba, de nagyon gáz..
A többi véleményt elolvasva nem én vagyok az egyetlen, aki pórul járt vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

A többi véleményt elolvasva nem én vagyok az egyetlen, aki pórul járt vele.

Bearbunny

2019. február 28.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be ez a dezodor. Alumínium mentes, ez keltette fel a figyelmem. Leghaszontalanabbul elköltött pár száz forint. Nagyon " alkoholos " szaga van, és miután befújom magam és elindulok munkába, mire beérek már nagyon kellemetlen alkoholos izzadságszagom van, nem erős, de pont elég, hogy engem szörnyen zavarjon. Kukában végzi sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

fdorottya

2019. január 17.

Eddig nem volt gondom a Nivea deokkal, de vele van. Kb 5 órát kibír és utána mintha semmit nem fúlytam volna magamra. Elhasználtam de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Feame

2018. augusztus 7.

Sok dezodort kipróbáltam, de később egyáltalán nem volt jó illatuk :/ Viszont ez abszolút bevállt, imádom az illatát, 2-3 éve ezt használom, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Zizi99

2018. június 19.

Nekem nagyon bevált. Magát az izzadást nem akadályozza szerintem, de nem leszek büdi, nekem ez a fontos. Az illata nekem a maradhat kategória, de mivel aluminium mentes, megbocsátom neki. Sokszor vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

Demonshadow

2018. június 18.

Up.: Hosszú ideje rendületlenül használom, de sajnos az utóbbi időben nagyon csalódnom kellett benne. Anyu kintről, Németországból hozta már nekem haza ezeket a deókat, merthogy a kettős mérce miatt ott minden jobb minőségű. Nem tudom, hogy azóta változtattak-e az összetételén, de valami nagyon nem működik. Sokkal alkoholosabb a szaga, tud égetni, ha túl közelről fújom a hónom alá, és nemcsak akkor, ha frissen van gyantázva, akkor konkrétan leég a bőröm. A baj az vele, hogy ebben a nyári melegben mondhatni semmit se ér. Az izzadás ellen nem használ, de ami borzasztó, hogy semmi szagképzést megállító hatása nincs már. Konkrétan, ha egy kilónyit is fújok magamra, izzadás mellett (ebben a nyári melegben nem nehéz) nagyon hamar büdös izzadságszagú leszek, ami rendkívül kellemetlen, mert olyan hatást kelt, mintha nem tisztálkodnék rendesen. Sajnos sanszos, hogy a megvásároltakat még elhasználom, valami mással kiegészítve, aztán többé nem veszem újra. Nagy szerelem volt, de sajnos vége.

Emlékszem, csak azért vettem meg ezt a dezodort, mert lusta voltam visszamenni a drogériába, az éppen látogatott hipermarketben pedig csak ez volt, nem éppen kedvező áron. Akkoriban még az alumínium és tartósítószer-mentes változatait használtam, azok hívei voltam, viszont mivel az utóbbi időben kezdték felmondani a szolgálatot (mondjuk ki, hiába használtam, izzadtam, mint a ló és mellette még büdös is voltam, mint egy igénytelen), így ez teljes mértékig a lusták választása volt. És mennyire nem bántam meg! Abszolút használ az előbbi két termékkel ellentétben, valamint egyszerűen imádom a púderes illatát! Most jelenleg ebbe vagyok szerelmes, remélem, hogy hosszútávon se kell benne csalódnom.
2016. szeptember 7.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

2016. szeptember 7.

Hecate

2018. április 8.

Isteni és frissítő illatú, nem irritál, de nem tart túl sokáig. Semmi izzadásgátló hatása nincs, nemhogy 48 órás védelem (bár azt nem is érezném, hiszen naponta fürdök). Mini verziót is árultak belőle, amit klassz lenne táskában vinni ha jobb lenne a termék. Az illat és a mini verzió +1 csillag, azonban többet várnék egy Nivea terméktől így nem leszek rendszeres megvevője.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Chrissy

2017. augusztus 29.

Nivea illat, friss és kellemes, kicsit púderes. Nem használtam minden nap, így tetszett, mindennapos használat mellett azt hiszem azért sok lenne nekem. Dezodoráló hatása az nagyon nem 48 óra, egy pár óra elteltével újra kell fújni. A ruháimon nem hagyott foltot. Ami miatt viszont soha többé nem fogom megvenni, az az, hogy irritálja a bőröm. Még életemben nem tapasztaltam ilyet, egyáltalán nincs érzékeny bőröm. Eleinte azt hittem csak epilálás után hat így, de aztán bármikor fújtam bárhová kellemetlen égő érzést produkált a bőrömön. Teljesen mindegy volt, hogy hová fújom, kipróbáltam az alkaromon is, ott is ugyanez volt. Emiatt én nem tudok többet adni neki 1 csillagnál, amit akkor is megadnék, ha lenne 0 csillagos pontozás is, mert az illata egyébként tetszik és a nagy melegben frissítően hatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.