Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: HBrigi, az összetevőket feltöltötte: eper.288, Módosítva: 2012. október 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Alaposan tisztítja és hidratálja a bőrt. E-vitaminnal és Hydra IQ-val:

• Alaposan tisztít
  • Hidratálja a bőrt, így megőrzi annak természetes nedvesség-egyensúlyát.
  • Gyengéd habos állagának és kellemes illatának köszönhetően igazi kényeztetéssé varázsolja az arctisztítást.
  • E-vitamint tartalmazó formulája gyengéd a bőrhöz

Az alaposan megtisztított és felfrissült arcbőr puhává és érezhetően csodálatássá válik.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Betty81

2019. január 26.

Na ez az a ritka Nívea termék, amit nem veszek újra! Nincs gondom a hatásával, végül is használatát követően tisztának éreztem a bőrömet, nem szárította, nem irritálta, nem lett semmilyen kiütés, pattanás, stb. tőle, csak nekem mégis olyan túl könnyű az állaga, maradok inkább a zselés változatnál, ami jobban habzik. Egyébként arclemosó szivaccsal használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Andy88

2018. november 21.

Azért vettem meg ezt az arclemosó habot régebben, mert nagyon tetszett a kiszerelése (átlátszó üveg, praktikus használat). Használtam is elég gyakran, de őszintén szólva nem voltam elájulva tőle. Hatékonyan tisztít, de ez a hab állag valahogy nem jött be nekem, úgy éreztem, mintha semmit sem kentem volna az arcomra. Ráadásul az illata sem nagyon tetszik. Ma már csak egy kevés van az alján, el fogom használni... viszont egyre büdösebb, ráadásul a pumpája is akadozik, arról nem is beszélve, hogy beleragad a hab. Szóval nem lesz újravevős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

tramit

2017. április 3.

Szerintem semmire sem jó. A hab fele ragaccsá válik a kezemen, másik fele az arcomon, nem érzem, hogy rendesen beszívódnak vagy bármit is csinálna, és már moshatom is le. Kellemes friss illata van, de ennél azért létezik hatékonyabb módja is az arctisztításnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

eperturmix

2016. október 15.

Jaj a kis büdös :) Párszor vettem,csak úgy adjak az arcomnak valami mást,ne tusfürdőt,radírozás után használtam,nem volt rossz,kifejezett tisztának éreztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

bettina092

2016. április 25.

Állagra szuper, nagyon jól tisztít viszont a pattanások úgy éreztem jobban kijönnek tőle. De attól ajánlom mert tényleg jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

bullrot

2015. december 26.

Nagyon szeretem! Illata, állaga kellemes. Jól tisztít, tökéletesen tisztának érzem az arcom, ha ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

ancsr

2015. október 27.

nekem nem vált be, pattanásos lettem tőle. olyan érzésem volt, mintha nem tisztította volna rendesen le az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

Nikike29

2015. október 23.

Már a második flakonnal fogyasztom. Akkor használom, amikor nincs kedvem a gél vagy a radírozós arclemosómhoz. Ezt könnyebb, és gyorsabb is használni, mint azokat. Jól tisztít, bár egy tonikos, vagy micellás vizes áttörlés nem árt utána. Nem csodaszer, csak teszi a dolgát, nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

emcuscicus666

2015. szeptember 16.

Nem ertem, hogy eddig miert nem irtam velemenyt ide, pedig tobb, mint egy eve hasznalom rendszeresen a reggeli es esti arcmosasnal egyarant. A negyedik flakonnal tartok, es meg sokszor ujra fogom venni, mert nagyon gyengeden, megis alaposan tisztitja a bort. Hiaba habzo arclemoso, nem szaritja ki a borom annyira, hogy kellemetlenul huzodjon utana. Az egesz Aqua Effect termekcsaladot hasznalom, es a borom teljesen megujult azota. A zsirossag elmult, a porusaim lathatoan kisebbek, a pattanasok eltuntek, es a felszini vizhiany is kezelve van. Szamomra bevalt, es mindig szivesen nyulok erte. Arctisztito kefevel meg hatasosabb lehet a hasznalata - neha en is igy szoktam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Vika

2015. szeptember 11.

Nyáron használtam amikor sokkal zsírosabb volt a bőröm mint most. Nekem nagyon sokat segített, felfrissítette az arcomat és azóta kevésbé zsíros. Főként azért szeretem ezt a lemosót, mert a használata után nem húzódik az arcom, nem mattítja túlságosan. Most, hogy kezd hűvösebb lenni az idő, az arcom kezd kissé szárazzá válni úgyhogy beszereztem a rózsaszínű testvérét is. Remélem az is legalább annyira jó lesz mint ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.