Nivea

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. október 7.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Sima, egyenletes bőrfelszín apróra őrölt rizsszemek segítségével, amelyek gyengéden távolítják el az elhalt hámsejteket. A bio málnát és C-vitamint tartalmazó arcradír kíméletesen, de hatékonyan, irritáció nélkül tisztítja a bőrt, miközben élénkíti és táplálja.

Lettike77

2022. április 24.

Az én érzékeny, száraz bőrömre tökéletes. Viszont sehol nem látom már, lehet valahol még kapni? ☹️☹️☹️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 24.

lisbeth10

2021. november 18.

Amíg nem ismerkedtem meg a kémiai hámlasztók világával, szerettem volna kísérletet tenni vele. A bőrradírozás nem tartozott bele a rutinomba, a negatív tapasztalatok miatt. Ezzel a termékkel szerettem volna visszahozni ezt a lépést. Valóban gyengéden teszi a dolgát. Nem tapasztaltam feszülő, kellemetlen érzést, csak a puha bőrt a használata után. Az illata szerintem mennyei. Amióta viszont beléptem a kémiai hámlasztók világába, a maradékot inkább testradírnak használom el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

Nairam

2021. június 6.

Nagyon finom illata van, édes, de mégsem tolakodó. Az állaga is kellemes, pont jó. Este szoktam használni. Fürdés után még érezni picit, megcsap a málna illat, de alvásnál már nem zavaró,addigra elillan. Nem a legerősebb arcradír, inkább egyszerű mindennapos társ. A nagyját leradirozza, gyors segítség hétköznapra... Használat után azért érezni,hogy kapott a bőröm egy kis segítséget hámlasztás ügyileg. Nekem kell utána hidratáló,mert picit szárít, de az én bőröm mindig szomjazik, úgyhogy ez nem a termék hibája. Van komolyabb anyagos arcradírom is, de azért választottam ezt, mert gyors mindennapos megoldást kerestem, amit tusolás alatt is egyszerű használni... Negatívum,hogy drága, lehetne olcsóbb , akkor stimmelne az ár-érték,így nemigazán....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

detti23

2021. március 19.

Hát ez annyira kis egyszerű, már-már semmilyen, hogy nem is tudok róla sokat mondani. Szerencsére csak ajándékba kaptam, így nem fáj miatta a szívem. Pikk-pakk elhasználom, hisz valóban akár naponta is lehet használni annyira gyengéd. De ennek így mi értelme?! Gyanítom, hogy csak a márkát kell itt is megfizetni, nem a beltartalmat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

szanii

2020. augusztus 15.

Nagyon gyengéd, finom szemű radír, elvezet vele arcot radírozni. Féláron jutottam hozza, így nagyon kedvező volt. Jó illata van. Ha elfogy, inkább egy masikat probalok ki, annyira nem lett szerelem, egyszeru termek. Ajanlom kiprobalasra!

up: kuka
ps: csajok, hámlasszatok inkább

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

up: kuka
ps: csajok, hámlasszatok inkább

Funkyfreedom

2020. május 24.

Apró szemcsék miatt minden nap használható. Nagyon kellemes málnás illata van. Azért a négy pont, mert az ára egy kicsit drága...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

boglarka223

2020. április 4.

Nagyon apró szemcsék vannak benne, az illata kellemes. Én mindennap használom, mert másként nem érzem, hogy hatna. Egyébként így mindennapos használat mellett sem durva a bőrhöz. Viszont aki tényleg egy jól működő radírt szeretne, annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

gocrueltyfree

2020. március 1.

Ez a legelső arcradírom szóval nincs összehasonlítási alapom, nekem nagyon jól működött, nem szárítja ki a bőröm és plusz hogy nagyon jó az illata :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.