Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sorea, Módosítva: 2016. február 2.

Kategória:   Dezodorok

A bambuszkivonat és a narancsvirág illat kombinációjaa zuhanyzás utáni friss érzést nyújtja egész napon át!

nicolekitti

2017. október 30.

Régebben vettem az illata miatt, de sajnos nem használt semmit sem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Régebben vettem az illata miatt, de sajnos nem használt semmit sem :(

Pillamilla

2015. július 7.

Jó kis dezodor, nekem jól bevált, az illatáért odáig vagyok, le nem cserélném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 7.

lady_jellyfish

2015. június 5.

Tetszik az összetevők listája, az illata kellemes, nem 40 fokos hőségre tökéletes

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 5.

wifey

2015. május 11.

Hát...ugyanolyan gyatra hatásfoka van, mint a többi Nivea terméknek. Nem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Tinkatinka

2015. április 17.

Nem irritált, nem hagy foltot, nagyon kellemes az illata, az izzadás gátlás azért hagy kívánni valót maga után. Édesanyám 2 éve nem tud meglenni nélküle és mindig újraveszi, előre aggódik a termék eltűnése miatt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Rencsa

2015. március 24.

A negatív hatásokat amit itt olvastam most, nem tapasztaltam, én több éve ezt használom. Izzadós vagyok, de ez a deo jól kontrollálja, és az illata a kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 24.

JudyRe

2014. december 30.

Az illata alapján választottam és mivel a legtöbb Nivea termék jó, így gondoltam nem lőhetek mellé. Ez nagy tévedés volt. Alapjában véve nem vagyok izzadós, de ettől a terméktől konkrétan büdösnek éreztem magam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 30.

victorika

2014. november 21.

Pont tél volt, mikor rátaláltam. Nagyon szerettem az illatát, kis üdeséget vitt a télbe, jót tett a lelkemnek. Sajnos az első tavaszi napon meg is bukott, pedig nem vagyok egy nagyon izzadós típus... kár érte! Kizárólag az illatnak 2 csillag!

hujiko23

2014. augusztus 23.

Az illata egész jó ,de nem a legjobban dezodorál .Szóval aki angyon izzadós ne ezt válassza .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

k.regi.90

2014. július 7.

Finom, üde illata van, az ára megfelelő, az izzadásgátló hatása átlagos, de mondjuk egy igazi izzasztó kánikulában/sporthelyzetben nem is várok tőle csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract, BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Propylene Glycol