Nivea

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. április 30.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A hialuronsav, kollagén és elasztin booster formulák egyidejűleg aktiválják a bőrsejteket, így stimulálják ezen anyagok termelésére. A kétfázisú olaj a jojoba-, mandula- és avokádóolaj hármas, komplex hatásának köszönhetően hidratálttá és rugalmassá varázsolja a bőrt.

• Segít megelőzni a bőr további megereszkedését
  • Segít helyreállítani a kontúrokat
  • Feszesebb bőrérzetet nyújt
  • Segít csökkenteni a mimikai ráncokat
  • Intenzíven hidratál

Ár: 3000 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
darazs

2019. szeptember 25.

2 hónapja használom,nekem kicsit túl olajos.Semmi jó hatást nem vettem észre,bár rosszat se.De a semmiért kicsit sokallom az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

széva

2019. szeptember 3.

Egy hete használom és nekem is volt az a ragadós érzet felkenés után,de nem adtam fel :-) Egy csepp nekem elég ,de azt nem tudom eloszlatni rendesen,ezért a tenyerembe spriccelek egy kis arcpermetet vagy aloe oldatot és ahhoz cseppentek. Így tökéletesen be tudom kenni a bőrömbe. Puha lesz nem ragad és még sminkelhetek is rá. Hidratált érzetet nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Ginniiee

2019. augusztus 11.

Nagyon ragad és olajos, csak este tudom feltenni. Semmi hatást nem vettem észre, se pozitívat se negatívat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

TUN1988

2019. július 6.

Egy hónapja használom,de sokkal szebb az arcbőröm tőle,sokkal feszesebbnek érzem .Nem ragad,nem olajos.Szeretem... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp