Nivea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 20.

Kategória:   Testápolás

Kifejezetten az intim területek érzékeny bőrének gyengéd tisztítására lett kifejlesztve. Kellemes közérzetet és friss érzést biztosít – egész napon át. Aloe vera tartalmának köszönhetően gyengéden tisztít, míg a fehér tea lágy illatával felfrissíti az intim területet és a hosszan tartó tisztaság és frissesség érzését nyújtja. A kíméletes és gyengéd formula tejsavat tartalmaz, ami hozzájárul az intim területek optimális pH-értékének fenntartásához, így biztosítva az egész napos jó közérzetet.

• Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok és nőgyógyászok által tesztelt.
  • Alkáliszappan-mentes.
  • Napi használatra is megfelelő.

Miruska

2021. január 27.

A legjobb intim mosakodó. Mind a rózsaszín, a zöld, s ez a kék. Felváltva szoktam vásárolni, az illatuk picit más, de hatásában mind jó. Nem irritál, felfrissít, tiszta érzést ad. Évek óta használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 27.

zdoreebaba

2020. november 24.

Jóformán mindig Avon és Oriflame intim lemosókat használok. Egy véletlen rendelés kapcsán raktam hozzá a Pingvinpatikás csomagomhoz, hogy ingyenes szállítással kapjam a csomagot. Nem bántam meg. Gyorsan fogy, amiket eddig használtam 300 ml-es kiszerelésűek voltak, ez viszont 50 ml-rel kevesebb. Ez megbocsátható, mert minden téren helytálló hatása van. Könnyen és gyorsan habzik, áttetsző, gél állaga van, nem viszketek ettől sem, könnyed, természetes illatú. Semmi negatívumot nem tudok felhozni ellene. Praktikus a kupakja, egyszerűen nyitható, csukható. Szeretem és venni is fogom még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

Monaliza2121

2020. május 14.

Jó termék, nyugtat, nem irritál. Illata nem túl erős. Ujravevős termék.5. pontos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 14.

Szila20

2019. június 14.

Az eddigi kedvenc intim lemosóm! :) Frissítő, kellemes illatú, egyszerűen jó érzés használni, és az ára sem vészes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Vanessza0420

2019. január 2.

Nagyon szeretem, biztosan ujra fogom venni.
Tobbet is probaltam mar, minden teren ez a kedvenc :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Nagyon szeretem, biztosan ujra fogom venni.
Tobbet is probaltam mar, minden teren ez a kedvenc :)

marysidehouse95

2018. november 12.

Legjobb intim mosakodó gél. Finom illata van, gyengéd, és sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Legjobb intim mosakodó gél. Finom illata van, gyengéd, és sokáig elég.

Stella1993

2018. július 30.

Nekem pumpás verzióban van meg, Ausztriában vettem. Kellemesen tisztít, nem túl hivakodó az illata. Bár viszonyítási alapom nincs, hisz ez az első ilyen termék amit használok, nekem nagyon tetszik. Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Tmika

2018. június 9.

Nem ragaszkodom egy márkához, így már sokfélét használtam, ez nagyon tetszett. Tisztít, frissít. Kár, hogy nem pumpás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 9.

Moni86

2018. május 26.

Évekig használtam a nivea intimlemosóit. Áruk jó. Állaga sűrű. A lactacyd bármelyikénél 10x jobb szerintem! De nem antibakteriálisak. Ezért váltottam a neutromed családra. Nem rossz a nívea. De egy ideje csak a beutromedet használom. Nekem jobban bevált. És az összetevői lehetnének szebbek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Madi

2018. április 4.

Pár hete használom, nekem is bevált, nem csíp, nem irritál, az illata is kellemes.
Előtte Lactacyd Pharma szenzitívet használtam, nem volt azzal sem probléma, de nem is volt annyira extra, hogy megtartsam. Ez olcsóbb és ugyanazt tudja. Az kicsit folyékonyabb állagú volt, ez krémesebb és jobban is habzik, bár nyilván az SLS miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.