Nivea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2016. április 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kellemen közérzetet biztosít és hatékony védelmet nyújt nap, mint nap- kifejezetten az intim területek igényeire kifejlesztve. A Nivea Intimo Mild intim mosakodógél bio jojobaolajjal és természetes kamilla kivonattal gazdagítva kiméletesen tisztít és felfrissít. A gyengéd formula tejsavat tartalmaz, ami hozzájárul az intim területek optimális ph- értékének fenntartásához. Alkáliszappan- mentes

Livi87

2021. április 8.

Abszolút megéri az árát,mindennapos használat mellett is kitart nekem 1 évig.Géles állaga remekül habzik,felfrissít,nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 8.

noricza

2021. február 28.

Nem volt a megszokott a boltban így ezt vettem helyette azóta nem használok mást. Teszi a dolgát, kellemes illat , nincs irritáció, frissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Vavika02

2021. február 10.

Évek óta csak ezt használom.
Kellemes illat, nincs irrotáció....
Nem is kell több nekem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 10.

Évek óta csak ezt használom.
Kellemes illat, nincs irrotáció....
Nem is kell több nekem :-)

fioretta

2020. augusztus 22.

Géles állagú, nagyon finom illata van. Kiválóan tisztít, frissít és sokáig illatosan tart, nem irritál. Különösen borotválkozás után nagyon jó érzés, tápláló és nyugtató hatású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Csutak

2020. március 9.

Használgatom már néhány napja és meg vagyok vele elégedve. Jól habzik, kellemes és tartós illata van, ami a nehezebb napjaimon különösen jól jött. Megéri az árát, kedvencem lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

sarosilaura

2020. március 3.

Hát úgy vagyok vele,hogy használni nem használ-ártani nem árt alap.Moskodó gél nélkül is lehet élni.Megvenni kár...Max .jobban csúszik a borotva mikor borotválni akarok és bekenem vele az intim részemet 😋

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 3.

Oliveranyu

2020. január 3.

Több éve használom ezt a Nivea intim mosakodót. Mindenképpen 5 csillagot kap. Szeretem , mert nagyon kevés kell belőle, kellemes az illata, frissít és nem irtitál. Mindennap használom és nem szeretném leváltani még sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

csemezb

2020. január 2.

Elfogyott az Avon-os mosakodóm, kellett másik, hát ő lett az. Nem csíp, nagyon jól habzik, semmi problémám nem lett tőle. Az Avon-os kedvenc mellé kerül ez is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

JErzsi

2019. november 21.

Ezt és a rózsaszín sensitive tesóját is nagyon szeretem. Jó állag, jól habzik, jó az illata. Kellemes használni, egyáltalán nem irritál. Nagy mennyiség így sokáig elég, megérdemli az 5 csillagot.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

greta19

2019. november 20.

Évekig használtam a Saforelle intim lemosóját. Nem volt a Rossmanban így megvettem ezt. Még csak pár alkalommal használtam, de már imádom és újra fogom vásárolni ha elfogy. Nagyon jól teszi a dolgát, elég belőle egy kicsi, nagyon jól habzik. Az illata nagyon kellemes, és tartós is. A borotválkozás utáni irritáció már első használat után rendbehozta, eltüntette a kipirosodott bőrt. Mindenképp 5*. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.