Nivea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2016. április 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kellemen közérzetet biztosít és hatékony védelmet nyújt nap, mint nap- kifejezetten az intim területek igényeire kifejlesztve. A Nivea Intimo Mild intim mosakodógél bio jojobaolajjal és természetes kamilla kivonattal gazdagítva kiméletesen tisztít és felfrissít. A gyengéd formula tejsavat tartalmaz, ami hozzájárul az intim területek optimális ph- értékének fenntartásához. Alkáliszappan- mentes

fioretta

2020. augusztus 22.

Géles állagú, nagyon finom illata van. Kiválóan tisztít, frissít és sokáig illatosan tart, nem irritál. Különösen borotválkozás után nagyon jó érzés, tápláló és nyugtató hatású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Csutak

2020. március 9.

Használgatom már néhány napja és meg vagyok vele elégedve. Jól habzik, kellemes és tartós illata van, ami a nehezebb napjaimon különösen jól jött. Megéri az árát, kedvencem lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

sarosilaura

2020. március 3.

Hát úgy vagyok vele,hogy használni nem használ-ártani nem árt alap.Moskodó gél nélkül is lehet élni.Megvenni kár...Max .jobban csúszik a borotva mikor borotválni akarok és bekenem vele az intim részemet 😋

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 3.

Oliveranyu

2020. január 3.

Több éve használom ezt a Nivea intim mosakodót. Mindenképpen 5 csillagot kap. Szeretem , mert nagyon kevés kell belőle, kellemes az illata, frissít és nem irtitál. Mindennap használom és nem szeretném leváltani még sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

csemezb

2020. január 2.

Elfogyott az Avon-os mosakodóm, kellett másik, hát ő lett az. Nem csíp, nagyon jól habzik, semmi problémám nem lett tőle. Az Avon-os kedvenc mellé kerül ez is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

JErzsi

2019. november 21.

Ezt és a rózsaszín sensitive tesóját is nagyon szeretem. Jó állag, jól habzik, jó az illata. Kellemes használni, egyáltalán nem irritál. Nagy mennyiség így sokáig elég, megérdemli az 5 csillagot.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

greta19

2019. november 20.

Évekig használtam a Saforelle intim lemosóját. Nem volt a Rossmanban így megvettem ezt. Még csak pár alkalommal használtam, de már imádom és újra fogom vásárolni ha elfogy. Nagyon jól teszi a dolgát, elég belőle egy kicsi, nagyon jól habzik. Az illata nagyon kellemes, és tartós is. A borotválkozás utáni irritáció már első használat után rendbehozta, eltüntette a kipirosodott bőrt. Mindenképp 5*. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Dorci1987

2019. november 3.

Nagyon szépen habzik, ici-pici kell csak belőle, krémes, átlátszó gél. Hozza a finom, friss illatot, ugyanúgy, mint a hozzá való törlőkendő. Szépen tisztít, engem nem irritál cseppet sem, friss érzést hagy maga után. Ha van a dm-ben mini változat, azt is meg szoktam venni :) Nagyon szeretem.

Update: A legszuperebb intim lemosó, amit valaha használtam!!! Először a méretéhez képest picit drágának éreztem az árát, de már több, mint 3 hónapja használom, és még mindig majdnem félig van!!! Pedig műtét miatt az utóbbi 3 hétben napi 6-8szor használom egy nap, és még így sem nagyon akar elfogyni :) Szuper jól tisztít, teljesen rendben tartja a pH-t, és az illata is tartós, imádom!!! :) Soha nem cserélném le, max majd egyszer a kék változatot kipróbálom, csak a változatosság kedvéért :) Abszolút szerelem, abszolút 5*!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Denny

2019. október 28.

Lactacyd-ról váltottam erre, és milyen jól tettem. Az illata nagyon kellemes, tetszik, az állaga is tökéletes. Kevés is elég belőle és iszonyat jól habzik. Néhány pillanatig mondjuk kellemetlen (gondolom az illatanyag miatt, ami benne van), de ez megszűnik, szerencsére. Nem éget, nálam már ezzel elért egy jó pontot. Kellemesen, komfortosan érzem magam utána. Sokáig elég, nagyjából egy évig kitartott egy tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

diamond69

2019. szeptember 12.

Imádom az illatát! Kicsit erős egy ilyen jellegű termékhez, de nekem ettől még nagyon kellemes. Ha valaki tud hasonló illatú parfümöt, kérem írja meg : )))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.