Nivea

Ár:   1121 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2017. május 21.

Kategória:   Testápolás

Természetes összetevőket: kamillakivonatot, bisabololt és tejsavat tartalmaz, így biztosítva a szükséges ápolást és frissességet az intim testrészek számára.. A természetes kamillakivonat nyugtató hatású, és meggátolja a gyulladást okozó baktériumok szaporodását.

• alkáliszappan- és színezőanyag-mentes
  • pH-értéke 4,6, mely megegyezik az intim testrészek természetes pH-értékével
  • bőrgyógyászatilag, nőgyógyászatilag és klinikailag tesztelt

Vivus94

2019. október 1.

Az illata nem nagyon emlékeztet semmire, ami nem is baj egy ilyen terméknél. Viszont olyan semmi extra, nem irritál, kevés elég így sokáig kitart. Sajnos az árát én is sokallom, ha elfogy szerintem keresek majd egy olcsóbb alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Redrosebunch

2019. április 7.

Évekig használtam, általában a sima Lactacyddal felváltva az ártól függően. Nekem megfelelt. Jó az illata, nem irtitál, viszonylag sokáig elég. Szerintem rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

pattelin

2018. március 30.

Évekig használtam ezt a terméket! Alapvetően meg voltam elégedve vele! Alaposan tisztított, nem irritált és kellemes illata volt! Az ára miatt váltottam egy olcsóbb termékre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

Jdit04

2017. augusztus 5.

Nem volt vele problémám, nem irritált, de elnézve az összetevőit, jól tettem, hogy másra váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

MedicineDerm

2017. június 18.

Jó az állaga és kíméletesen tisztít. Nem csíp, nem irritál. Az illata egy picit olyan mintha uborkás lenne, ezért nem is lett a kedvencem, de amúgy a célnak megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Sz. Csilla

2017. május 19.

Megfelelő, teszi a dolgát. Az illata nekem ennél sem az igazi, illetve jobban örülnék zöldebb összetevőknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Erish

2017. május 9.

Jó lemosó, az állaga is tetszik, selymes, krémes. Nagyon sokaig elég. Veszek máskor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 9.

Fabi95

2017. május 3.

Alapvetően nincs bajom a Nivea márkával, de ezeket az intim lemosókat nem sikerült eltalálni. Csípő, irritáló érzésem volt minden egyes használat után, el se tudtam használni,nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

b0rzi

2017. február 9.

Tudni kell rólam, hogy kiskoromban anyuék a szappanra esküdtek. Viszont valamiért csak én vagyok intoleráns rá "ott lent", mert már ilyen 13 év körül nőgyógyászhoz kellett engem vinni, hogy mi lehet az a furcsa kellemetlenség, ami évekig nem múlt el. Amikor eljöttem a falunkból, találtam egy ilyet a dm-ben, gondoltam egye-fene. Nem tudom mennyi idő alatt, de megszüntette a kellemetlen érzést, és rájöttem, milyen jó is az intimlemosó. Ráadásul a lactacydok szépek meg jók, de a niveaval "elégedettebb" vagyok. Nagy pacsi a niveanak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Zutyulo

2016. november 8.

Évek óta ezt használom, illata is tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

Évek óta ezt használom, illata is tetszik.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.