Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. június 4.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló spray, amely 48 órás védelmet nyújt az izzadás és a kellemetlen testszagok ellen. Bőrbarát formulája csökkenti a fehér foltok kialakulását a fekete ruhákon, valamint a sárga foltok kialakulását a fehér ruhákon.

Rmalna

2019. április 8.

Nekem sajnos kicsit foltot hagy a ruhákon, így hogy már évek óta ezt használom. De az illata jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Redrosebunch

2019. április 7.

Én együtt használom a deot és a stiftet. Tudom, egy kicsit talán ez soknak tűnhet, de valahogy így komfortos. A golyósokat nem szeretem, mert nekem ragacsos. A stift önmagában oké, de ha ráfújok egy kis deot sokkal komfortosabb. Magában deot nem használnék, mert azt nem érzem elegendőnek. A stift az elengedhetetlen. Régen Secret Platinumot használtam, de amióta megváltozott a kiszerelése leszoktam róla. Azóta keresem a megfelelőt és egyelőre ez a kombó vált be, bár talán kissé pazarlónak tűnik. És lehet paranoiásnak is.;) Szóval sajnos nyomot hagy a ruhán, hiába ígéri az ellenkezőjét. Nem nagyon, de azért ha elvileg erre van kifejlesztve, akkor azt hiszem a kicsi sem tolerálható. De a hatása jó. Sárga foltot nem hagy. Nem vagyok nagyon izzadékony, de ha igen, vagy stresszes vagyok akkor meg tudok lepődni. Ezért biztosítom túl magam és még az alumínium sem zaklat fel, ha valami hatékony. Bár tudom, hogy ez nem
túl tudatos. Az illata finom, nőies, nem
tolakodó vagy uralkodó. A parfüm dominálni fog mellette. De a régi stift kiszerelés az eloszlatást tényleg nem könnyíti meg. Szerintem nem rossz, de azt hiszem keresek egy másik terméket a jövőben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

túl tudatos. Az illata finom, nőies, nem

zsozefina

2019. március 21.

Kellemes illat es valoban nem hagy foltot a ruhakon. Onmagaban nem állja azért meg a helyét, kell alá a deo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Rekaa24

2018. december 29.

Finom illata van, bár nekem annyira nem hatott izzadásgátlóként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Finom illata van, bár nekem annyira nem hatott izzadásgátlóként.

MormiOrsi

2018. december 12.

Véééééégreeee új csomagolásba került! :) Nem tudom, hogy csak a csomagolás vagy a recept is változott, de végre nem válik cseppfolyóssá benne a cucc 5 nap használat után, így már megkapja tőlem az 5 csillagot! Az illatát nagyon szeretem, nekem a hatása is elég, így nem kell új illatot után kutatnom/5 használat után a kukába dobnom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 12.

molnardorci

2018. szeptember 9.

Nekem bevált, nem hagy foltot és az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Nekem bevált, nem hagy foltot és az illatát is szeretem.

sziszo

2018. szeptember 3.

Próbáltam már sokat, de ez a legjobb, tényleg a leg-leg... Bármit csinálhatok, 35 fok, futás, edzés, takarítás. Mindent kibír és egy szem kellemetlen illatom nem lesz. Egy a baj, hogy a férjem nem nagyon szereti amikor fújom mert őt fojtja kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Szandika12

2018. augusztus 31.

Fúj, annak idején semmit sem segített, ugyanolyan izzadságszagú voltam tőle 2 óra múlva :D. Nekem csak az Adidas golyós dezodor vált be . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

HDorina

2018. július 16.

Tetszik a könnyen lezárhatósága, így a táskában sem tud lenyomódni a teteje. Valóban nem jelentek meg sárga foltok a ruhán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.