Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. április 10.

Kategória:   Ajakápolók

Fruzsika941210

2018. január 14.

Kedvenc ajakapolom megéri az arat :) régen a sima kék labaello volt a kedvenc De ez ezerszer jobb olyan puha utánna a szám 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Alexandra91

2015. május 24.

Nagyon jól hidratál és hamar felszívódik és külön örülök hogy illat mentes. Ez az új kedvencem 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Виктория

2014. május 16.

Régóta kerestem már teljesen illatmentes ajakápolót, mert az illatosakat hamarabb megunom, mint hogy elfogynának. Ez eddig minden feltételnek megfelel, és az ára is rendben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

Nefertiti

2013. május 26.

Nagyon vartam h megjelenjen nallunk is.
Ma veletlenul talaltam ra egy bevasarlokozpontban, orultem is mikor meglattam :)
A makadamdios es e kozt vacilaltam, vegul o landolt a kosaramban, gondolvan h milyen finom nivea illata lesz, de nem, nagy csalodas volt mikor itthol kibontottam, semmi, de semmi illata nincs :((
Amugy jol hidratal, jo lesz majd esti ajakapolonak, de kisse csalodott vagyok :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Nagyon vartam h megjelenjen nallunk is.

Samybubu

2013. március 21.

Nagyon sajnálom, hogy nincs semmi illata, mert a finom nivea illatot vártam tőle. Egész jól ápol, de a széltől (meg úgy általában a csodás brit-szigeteki időjárástól) kicserepesedett számmal nem tud mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

kriszta0329

2013. január 1.

Angliában vettem, átszámolva kb. 600 Ft-ba került. Nagyon jól hidratál, kellemesen puha tőle a szám. Nem szeretek napközben ilyet használni, mert ha nem tiszta a kezem nem akarom a számat tapogatni, ezért csak otthon használom reggel indulás előtt és este lefekvés előtt.
Nekem csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

Nekem csillagos ötös.

Antioxidánsok: BHT