Nivea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16.7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   16.7 g
Kategória:   Ajakápolók

Brndtt

2019. április 15.

Nagy reményeket fűztem hozzá de sajnos hiába. Az illata még tetszett is bár egy kicsit erős. De egyáltalán nem csinált semmit az ajkaimmal. Mintha felkentem volna a semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

szabs

2018. június 3.

Nem rossz termék, hibratálja az ajkaimat, az illata is kellemes, azonban csak rövid ideig tart a hidratáló hatás. Dobozát nehéz kinyitni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Ivy1986

2017. június 18.

Ajándékba kaptam,végül is nem rossz tetszik az íze,jó az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Ajándékba kaptam,végül is nem rossz tetszik az íze,jó az illata. :)

BokaEdina

2017. május 8.

Nem tetszik sem az illata sem a kiszerelése. Meztelencsiga érzetet ad, egyáltalán nem ápol. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Rendoca

2017. március 15.

Ajándék termékként a Nivea 3 az 1-ben micellás arctisztítója mellé volt csomagolva. A vaníliás és macadámiás összeállítást kaptam. :)
Gazdag, krémes ajakápoló. Kellemes az illata, szépen hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Gazdag, krémes ajakápoló. Kellemes az illata, szépen hidratál. :)

Nashuaaa

2017. február 18.

Igazság szerint nem egy jó termék. De még csak nem is az a fajta, amikor olyan semmilyen, hanem konkrétan nem jó. Az illata kicsit mű,bár ez legyen a legnagyobb baja, de túl a nem épp higiénikus csomagoláson egyszerűen nem hidratál, hanem csak ilyen zsíros mázként ül az ember ajkán. A színe pedig olyannyira mű és fura,hogy kb halott rózsaszínű tőle az ember szája, nagyon bizarr. Nagy ajakápoló fan vagyok, millió féle van itthon, a biotól és legegyszerűbb összetételűtől a nagyon drágáig, de ez nagyon nem jön be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Adora

2017. január 19.

Nem olcsó, de nagyon sokáig elég. Csak otthon használom, mert ugye bele kell nyúlni, nem túl higiénikus... Az összetevői rendben vannak, egész jól hidratál is, de azért nem világbajnok. Az állaga nekem kicsit folyós, nehéz eltaláni a megfelelő mennyiséget. Az illata szerintem eléggé mű, túl édeskés. Elhasználom, de máskor biztos másikat veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

PetraRéka

2017. január 11.

Nem jó az állaga;nekem nem jött be.
Klassza doboza,tetszik az illata ugyan de ,amire való arra nem jó.Nem olcsó,bár én kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Nem jó az állaga;nekem nem jött be.

bmesi

2016. november 7.

Nem valami jo termek, nem hidratal, nehez hasznalni, kicsit mu az illata, fura valahogy. Nem ajanlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

rozsabarbie

2016. október 3.

Jajj, alig vártam, hogy én is beszerezhessem még anno. Hát talán 3-4 alkalommal próbáltam ki. Az illatát nem igazán kedveltem meg, nekem nagyon mű. Egyáltalán nem hidratált, csak még jobban szárította a számat.  Arról nem is beszélve, hogy tökre nem higiénikus, belepusziltam, de akkor meg olyan hülyén éreztem magam a villamoson. Bedobtam egy kis tárolóba, s azóta hozzá se nyúltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside