Nivea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16.7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2012. október 30.

Kiszerelés:   16.7 g
Kategória:   Ajakápolók

manias

2019. március 28.

A legjobban hidratáló ajakápoló, amit eddig próbáltam és még fincsi is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

A legjobban hidratáló ajakápoló, amit eddig próbáltam és még fincsi is :)

Timi2424

2018. október 5.

Imádok belepuszilni, finom, krémes, az illata enyhe és bár nem hidratál reggeltől estig, de nem is baj, szívesen kenegetem többször is. Tuti kipróbálom a testvéreit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Bubucim

2017. május 14.

Elég zsíros ajakápoló. Éppen ezért és a kiszerelése miatt csak lefekvés előtt használtam otthon. A kiszerelésével nem csak az a gond, hogy kézzel kell belenyúlni, hanem az is, hogy egy évszázad levarázsolni róla a tetejét. Édes illatok kedvelőinek ajánlom, de aki nem szereti, annak semmiképpen, mert brutálisan édes illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

palankiirenike

2017. február 27.

Ennek van a legfinomabb illata . Kicsit rossz , h ujjal tudom csak felvinni . De ettől függetlenül nagyon imádom , jol hidratál . ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Veronika8614

2017. február 17.

Nagy ajakápoló gyűjtő vagyok, ez nekem eléggé bevált, és jó nagy mennyiség, sose fog elfogyni. Jól hidratál, estére én vazelint használok, de napközben, vagy rúzsok alá ezt használom. Matt rúzs alá különösen jó. Csak azért 4 csillag, mert nem csodaszer, de kiemelkedő a kínálatból mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

BerillHanna

2017. február 17.

Legjobb !! a kókuszos is nagy kedvencem, biztos ha elfogy, újraveszem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Legjobb !! a kókuszos is nagy kedvencem, biztos ha elfogy, újraveszem!!

Kerdezo98a

2016. december 30.

Fél éve vettem a harmadik tégelyt, minden nap használtam, szerintem nagyon szépen ápol.1 hete sikerült valahol elveszítsem, és mivel nagyon messze van az a bolt ahol kapjató nem vettem újat, (nem volt időm). Próbáltam kókuszolajjal és más krémekkel helyettesíteni, de a nyomába sem ért egyik sem.Egy csodaszer! Mindnekinek csak ajánlani tudom.Nekem a legjobban a vaníliás tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

JudyRe

2016. szeptember 1.

Ezt az ajakápolót vettem meg, amikor behozták Magyarországra. Szerettem, finom az illata, jól puhít. Nagyobb mennyiség azonban nem javasolt, mert elég fehér lesz tőle az ajak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Chanelbabe

2016. június 22.

Jelenleg is őt használom ,kellően hidratál,kellemes illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

Jelenleg is őt használom ,kellően hidratál,kellemes illattal.

sarkanyandi

2016. január 22.

Még mindig nem tudom elhinni, hogy találtam egy olyan ajakápolót, aminek látom a hatását egyik napról a másikra. Régen folyton száraz, repedezett ajkakkal küzdöttem, annak ellenére, hogy mindig volt nálam valami ez ellen. Most viszont végre vége ennek. Napközben is bekenem amikor eszembe jut, de az esti intenzív ápolás nagyon rendben tartja az ajkaimat még ebben a hidegben is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside