Nivea

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilium, Módosítva: 2016. november 4.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kamillát, hamameliszt és E-vitamint tartalmazó különlegesen gyengéd, alkoholmentes formula, mely gyorsan felszívódik, valamint:

• megnyugtatja a bőrt és csökkenti a kipirosodást,
  • segít megelőzni a bőr irritációját,
  • megszünteti a borotválkozás után fellépő bőrszárazságot.

Kímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt érzékeny bőrű férfiakon.

bettina28

2018. szeptember 21.

Párom mindig ezt használja borotválkozás után. Nagyon bejött neki, nyugtatja és ápolja a bőrét. Nem pattogzik ki a bőre a használata után. Az illata kellemes, bár kevésbé pasis szerintem. De alapvetően jó. Sok helyről pedig hallom hogy sminkalapként is tökéleteden működik. Barátnőm például arra használja :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Edomano10

2018. április 17.

A barátom már évek óta használja és nála ez a favorit termék! Nyugtatja a bőrt, sokáig elég és mindemellett finom az illata!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

SzLili17

2018. február 18.

Alapvetően nőként smink alá primerként használom. Olcsó, rengeteg ideig elég és nagyon kevés kell belőle.
Mostanában el kezdtem használni arra amire való, a lábam borotválása utána.. hát, primernek jobb :DDD

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Whistler

2018. január 25.

Korábban a normál változatát használtam - ugyanis főként a téli időszakban elég érzékeny a bőröm -, ezt csak a változatosság kedvéért emeltem le a polcról, de nem csalódtam. A kisebb irritációkat, pirosas foltokat hatékonyan megszünteti és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

fruzsina9893

2017. március 14.

Én is véletlenül ezt vettem le a polcról, de tökéletesen működik nekem ez is, nem látok sok különbséget a két termék között:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

Lilium

2016. november 5.

Nem figyeltem, és véletlenül ezt kaptam le a polcról a sima After Shave helyett.. Igen, primerként használom, mint ahogy sokan az eredetit, és mindenki aki úgy járt mint én, meg szeretném nyugtatni, hogy ez is tökéletes rá. Kevés kell belőle (szerintem soha nem fog elfogyni..), jobban megéri mint egy "rendes" primer, pont ugyan azokat tudja, csak jobb áron. A sminkem sokkal tartósabb a használata után, örülök hogy megvettem. (és nagyon kellemes uborka illata van, imádom :D)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.