Nivea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kinnnga, Módosítva: 2016. június 22.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Testre, arcra és hajra is használható élénkítő tusolózselé, friss citrusos illattal és ásványokkal gazdagítva.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

LUNACICA

2021. április 19.

Párom kipróbálta,de neki túl tömény volt az illata,és igaz ami igaz,miután kijött a fürdőből nekem sem tetszett az illat a bőrén. Azért kap 3 csillagot,mert akinek bejön ez a nagyon intenzív illat az elégedett lesz vele,mert sokáig érezni lehet,és jól habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 19.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.