Nivea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Klara79, Módosítva: 2019. március 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A rózsavizet tartalmazó kétfázisú, olajos micellás víz alaposan tisztítja arcbőrödet és kíméletesen távolítja el még a vízálló sminket is. Hatékony összetevőinek köszönhetően gyengéden ápolja bőrödet, miközben friss, természetes érzetet hagy maga után, csodás rózsaillattal. Arcra, szemre és ajkakra is használható.

Ár: 500 Ft , Eladó: Vikic20
Állapot: Kb. félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

purplekiwi

2021. április 8.

Ez a micellás víz kicsit szokatlan volt először, mivel elég olajos állaga van. Viszont ha felkerül a bőrre, akkor már nincs gond vele. Viszonylag könnyen eltávolítja a sminket. Azért kap 4 pontot mivel azért nem tökéletes, ezért még keresem az "igazit."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

Huki

2021. március 28.

Szeretem, jol eltavolitja a sminket, nem szaritja az arcot, kellemes erzetet hagy az olajossag miatt az arcon. Kellemes illat. Ujravevos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

bucccoka

2021. március 24.

Már az első használatnál borzasztóan csípte a szememet és az arcomat is. A sminket sem szedi le, csak szétkeni. Nálam a kukában landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Puffancs007

2021. január 27.

Az egyik legjobb micellás víz amit valaha használtam; kicsit olajos réteget hagy az arc felületén, mikor felviszem, de hamar beszívódik az is. Az illata nagyon kellemes :) de amit a legjobban szeretek benne, hogy puha lesz tőle az arcom és nem száraz érdes, mint a legtöbb micellás víz után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

angyalka1225

2021. január 3.

Az illata miatt, és mert sokáig tartott, mire rájöttem, hogy ő okozza a piros pöttyeimet, nem csak 1 csillagot kap. Anyukámé amúgy, és neki is pöttyöket okoz, de mindketten hajlamosak vagyunk a kuperózisra. Van egy szérumom, amivel azt kordában lehet tartani, de emellett a lemosó mellett sajnos azzal is hiába kenegetem magam, a pöttyök maradnak a szemem alatt és az arcomon is. Most bukott le, mikor napokig a saját lemosómat használtam és amellett szérum nélkül se lettem már pöttyös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

Laura0101

2020. december 22.

Már 2 éve ezt használom,nekem bevállt. Nem leszek pattanásos tőle nagyon szépen leszedi a sminket. Szerintem egyáltalán nem olajos ha jól felrázzuk. Szép arcbőröm lett tőle:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

BluePeach

2020. december 20.

Szeretem az illatát, nagyon puha lesz tőle a bőröm és nagyon szépen leszedi a sminkem. Viszont mégsem veszem újra mert vörös lesz tőle a szemem. Néha még csípi is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 20.

klauds

2020. december 5.

Nagyon szeretem, könnyen eltávolít minden sminket, nem okoz pattanást, nem hagy kellemetlen réteget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 5.

Renike11

2020. november 26.

Nagyon durván csípte nem csak a szemem,hanem az arcom is...nem ajánlom senkinek,főleg érzékeny bőrűeknek. Egy használat után megváltam tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

Queen16

2020. november 20.

Extra olajos! Konkrétan a szememnek is rossz volt meg a zsiros arcbörömet is zsirositotta még kataszrofális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone