Nivea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Klara79, Módosítva: 2019. március 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A rózsavizet tartalmazó kétfázisú, olajos micellás víz alaposan tisztítja arcbőrödet és kíméletesen távolítja el még a vízálló sminket is. Hatékony összetevőinek köszönhetően gyengéden ápolja bőrödet, miközben friss, természetes érzetet hagy maga után, csodás rózsaillattal. Arcra, szemre és ajkakra is használható.

Ár: 1500 Ft , Eladó: magicmockingbird
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten és Győrben. Posta is megoldható előreutalással.
Ár: 800 , Eladó: Orsiii92
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: 13. kerület vagy Dunakeszi, fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás után postai úton

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gomoripetra

2022. május 18.

A rózsavizes történet miatt esett rá a választásom, szerettem volna kipróbálni. Igazából nem volt rossz termék, szerettem és elhasználtam, bár nem venném újra. Szépen eltávolította a sminket és a szennyeződéseket, bár nem volt kifejezetten kíméletes az érzékeny arcbőrömhöz, illetve az INCI-jével sem voltam teljesen kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

Ramonaa

2022. április 12.

Nekem nem vált be.. kipirosodik tőle a bőröm. Azért adok két csillagot, mert legalább a sminket leszedte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 12.

Biancah

2022. március 15.

Sos kellett és egy utazás során találtam rá egy dmben, ahogy berongyoltam. Pici kiszerelésben vettem, így az lett a vége, hogy jön velem mindig, ha megyek valahová.
Nekem olyankor jó, minden nap nem használnám. Tetszik az olajos mivolta, az illata, plusz teszi a dolgát. Mindig lemosom vízzel egyébként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

daliah

2022. február 9.

Csíp, éget, pedig nem extra érzékeny a bőröm. Egyedül az illata jó, amiért nem jár pluszpont, mivel ez nem egy parfüm vagy testápoló. Ki kellett dobnom sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 9.

SZEPSEGESMINDENMAS

2022. február 9.

Nagyon csípi a bőrömet, nekem érzékeny a bőröm és a szemkörnyékem is, és ez a termék a legrosszabb, amit tehettem vele. Este sminklemosáshoz használtam, de szörnyen irritálta a bőrömet, könnyezett tőle a szemem( úgy hogy a környékén volt csak), magát a sminket jól lehozta, de nekem ez így nem
érte meg, hatalmas csalódás:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 9.

érte meg, hatalmas csalódás:(

Kozmadkinga

2022. február 1.

Körülbelül fél éve használom ezt a micellás vizet smink lemosásra és arc tisztításra, de inkább csak simán tisztításra mert annyira nem szoktam magam sminkelni.
Az alapozót, szemöldök gélt és a szempillaspirált könnyedén le szedi. (vatta koronggal a szememen mindig 2x megyek át megszokásból). Az illata egy picit tényleg erősebben érződik, de engem annyira ez nem zavar. Használat után friss érzése van az arcomnak, nekem nem hagy maga után egy réteget. Nem irritálja vagy csípi se a szemem és az arcom se. Mivel zsíros a bőröm ezért a használata után biztos ami biztos alapon mindig át megyek az arcomon egy tini tonikkal. Nekem teljesen be vált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 1.

KittiTailor

2022. január 30.

Ajándékba kaptam, magamnak nem választottam volna. Nem volt szimpatikus sem az olajos mivolta, sem a parfüm az inciben, de nem volt szívem kipróbálás nélkül félretenni. Röviden: borzasztó. Olyan durva illata van, hogy egyből elárasztotta az egész fürdőt, amint a vattakorongra tettem. A sminket ugyan levitte (mondjuk ez nálam nem nagy kihívás, mert leheletnyi sminket használok és az sem vízálló), de brutál olajos réteget hagyott maga után, ami nagyon zavart. Kénytelen voltam egy újabb kör lemosást csinálni a már bevált lemosómmal. Később gyanús pattanások jelentek meg az arcomon, ezen a ponton végleg félretettem a terméket. Max annak tudom elképzelni, aki dupla lemosó rutint csinál és nem érzékeny az arcbőre. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 30.

kjtimi

2021. november 13.

A sminket nem szedi le rendesen, csípi égeti a bőrömet és olyan mintha egy plusz réteget hagyna. Nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 13.

Kriszta180222

2021. november 10.

Nem az igazi. Kétfázisú mivolta ellenére nem mossa le rendesen a sminket, amit leold azt is szinte dörzsölni kell, és hajlamos irriálni a szem környékét. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

solya0629

2021. október 26.

Szeretem ezt a terméket. Kíméletesen lehozza a sminket, még a vízálló szemhéjtust is.
Az illata pedig különösen tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

Az illata pedig különösen tetszik.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone