Nivea

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Frissítő ápoló micellás arctisztító normál és vegyes bőrre E vitaminnal

Alaposan tisztít, gyengéden eltávolítja a sminket és felfrissíti az arcbőrt. Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

vivien5

2019. április 24.

Azért adok neki 4 csillagot mert a sminket nem szedi le jól. Nagyon dörzsölnöm kellett hozzá a szemem annyira hogy már fájt és még akkor se jött le teljesen. Én ezt reggelente szoktam használni, nagyon jól felfrissíti az arcom és emellett ami az éjjel rákerült kosz az arcomra azt leszedi. Minden egyes nap ezzel kezdem és el sem tudnám képzelni nélküle a reggeleim. Amikor sminkelek és elrontom a tusom elkenem véletlen a sminkem akkor ezzel szoktam lemosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Mimi12

2019. március 16.

Akciósan vettem. Sajnos egy tubus használat után, azt tapasztaltam, hogy nem távolítja el megfelelően a sminket. Mindig maradt alapozó nyom, pedig többször is átmentem az arcomon. Leváltottam, micellás tejre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

cicukacukika

2019. február 20.

Sminket leszedi, jól teljesít, nekem nem csíp, alig van illata (szerencsére).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Sminket leszedi, jól teljesít, nekem nem csíp, alig van illata (szerencsére).

miele

2019. február 13.

Teljesen jól működik, leszedi, amit kell, nem hagy maga után semmilyen ragacsos vagy húzódó érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Rainbowgirl14

2019. február 5.

Nem csíp, nem hagy ragacsos érzetet. Már többször is újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

Nem csíp, nem hagy ragacsos érzetet. Már többször is újravettem.

cicagerinc

2018. október 19.

Itthon a garnier micellás vizét használom, a barátomhoz viszont ilyet vettem, már csak kíváncsiságképpen is, mert érdekelt, hogy vajon ez hogyan szuperál.
Nos, nem túl jól. Én sminklemosásra használom a micellás vizeket, arctisztításra jobban szeretem a tonikokat, ez viszont nem alkalmas a smink maradék nélküli lemosásra. Egyszerűen akárhogy dörzsölöm, akármennyit teszek belőle a vattakorongra, másnap reggel látom a szemem alatt a fekete sminkmaradékot, és egy egyrészt nem túl egészséges, másrészt zavaró, mert ha már megvettem, akkor legalább szuperálna jól. Elhasználom, de teljesen biztos vagyok abban, hogy nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

KaradyAnn

2018. október 18.

Ha zsírosabbnak érzem a bőrömet reggel, illetve időnként este smink eltávolításához használom. Jól teszi a dolgát, de sajnos nekem szárítja a bőrömet. Ez persze jó, ha épp zsíros homlokkal ébredek, de mindennapos használatra nekem így alkalmatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 18.

Alida8

2018. augusztus 29.

Nagyon csípi a bőröm, a szemem. Nem olyan erős mint a Garnier, a felét se használtam el, inkább kidobtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Caitlin1222

2018. augusztus 12.

Eredetileg a Helia D micellás arclemosóját használtam, de annyival drágább lett, hogy adtam egy esélyt a Niveának, abszolút bevált. Nem irritálja a bőrömet és mindent szépen eltávolít, nincs okom levonni az öt csillagból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Rosas

2018. július 10.

Glamour napokon vettem idén, még viszonylag rövid ideje használom, szóval ez egy kezdetleges vélemény...
Nem szedi le tökéletesen a sminket, de én nem is erre vettem, arra külön sminklemosót használok. A sminkmentes napok végén, vagy sminklemosó után viszont nagyon jó. Én úgy vettem észre, hogy a nap folyamán lerakódott városi szennyeődésektől alaposan megtisztít. Nekem egyáltalán nem csípte a bőrömet, a szememet se (pedig szinte minden csípi). Kifejezetten nyugtat. Az igaz, hogy nincs viszonyítási alapom, mert a Garnier micellás vizét nem próbáltam, sőt, ez az első micellás vizem, de én szeretem ezt a terméket! :)

Update:
Azt hiszem, elhamarkodottan véleményeztem... Hónapok óta hozzá se nyúlok, vettem is helyette másikat... Ma, több hónapos kihagyás után ráakadt a tekintetem és gondoltam, adok neki még egy esélyt. De nem jön be... Nem tudom, hogy az én bőröm változott -e ennyit, vagy elsőre miért nem így reagált... de már csíp. Nagyon. Kár, hogy ilyen nagy kiszerelésben van, alig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Update:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.