Nivea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: roro, Módosítva: 2020. november 20.

Kategória:   Tusfürdők

• Kíméletes tisztítás
  •  Gyengéd ápolás
  •  98%-ban természetes eredetű összetevők
  •  Bio argánolajjal
  •  Pamutvirág illattal

Marejke

2021. március 17.

Szeretem ezt a kifinomult, kellemes, frissen mosott ruha illatot és a lágy habját amit ad, érzékeny bőrömet sem bántotta.
Újraveszem én is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

Újraveszem én is.

Panni21

2020. december 30.

Tiszta illata van, frissen mosott ruhára, vagy még inkább ágyneműre emlékeztet. Némileg tartós is, nem szárít, sőt, megkockáztatom, valamennyire még hidratál is. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

lolkabolka

2020. december 1.

A natur és viszonylag természetes összetevők miatt esett rá a választásom. Reggeli zuhanyozásnál fel is avattam. Kellemesen csalódtam most niveáékban. Az illatanyag szintetikus, de az összetevői egész természetesek. Kellemes, jól tisztít, kicsit féltem tőle, hogy szárítani fog, de nem történt ilyen. Nyáron szerintem még jobb lesz ez a tusfürdő, de most így télen is megállja a helyét. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol